fbpx

„Z drogi śledzie bo Andrzej jedzie” zablokowana cała ulica, bo Duda jedzie na kampanie.


2 comments, 8.4k
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda i kolumna 7 limuzyn, dwóch radiowozów i jednej karetki udają się na promowanie kampanii Prezydenta do Szczecina. Jeden z internautów nagrał całe wydarzenie, w której niemalże mogło dojść do tragedii.

Na filmie widać jak Andrzej Duda i jego podopieczni nie mają za grosz szacunku ani poczucia bezpieczeństwa wobec innych uczestników drogowych. Jak możemy zauważyć kolumna z Prezydentem jechała z zabójczą prędkością, nie wykluczone, ze mogło dojść do tragedii. Tak naprawdę wystarczyła chwila nie uwagi ze strony któregoś z przechodniów.

Co prawda na filmie nie widzieliśmy żadnych pieszych poruszających się obok przemieszczającego się łańcucha limuzyn ale to nie wyklucza, że większość trasy mogła wyglądać podobnie, a to tylko daje nam do myślenia, że przy takiej jeździe jedna karetka może nie wystarczyć.

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o takiej jeździe. Uważajcie na siebie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 8.4k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
7
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
darek
darek
1 rok temu

Brawo dziennikarski bezmózgu,źródło informacji jak najbardziej słuszne z linią bolszewicką.Zapomniał imbecyl nitras o własnych “umiejętnościach”prowadzenia auta.

Hornblower
Hornblower
Odpowiedź do  darek
1 rok temu

Słuchaj no Darek! Stałem 50 minut w korku w środku miasta. Tyle jobów to Duda nie zebrał przez całe życie. I to nie tylko moich. Bokiem nie mógł pojechać bo przejechałby zbyt blisko stoczni a tam straszy słynna stępka więc szurnął przez środek miasta w godzinach szczytu. Co głosów stracił to stracił.