3 comments, 1.4k
K

atastrofa smoleńska była, jest i będzie wykorzystywana politycznie. Brudziński wiceprezes PiS udowodnił to właśnie swoim zachowaniem. Co więcej akurat ta uroczystość miała range państwową, a nie prywatne spotkanie w celu pokrzykiwania “komuniści i złodzieje”

10 listopada 2019 r. na połączonych obchodach Narodowego Święta niepodległości i tzw “miesięcznicy smoleńskiej” wiceprezes PiS Joachim Brudziński zachował się niegodnie. Sami oceńcie, bo nie chce się tego komentować.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1.4k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Komentarze do wątków
2 Odpowiedzi do wątków
0 Obserwujący
 
Najczęstsze reakcje komentarza
Najgorętszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Redakcja Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Użytkownik
Ewaryst Iwanowski

“PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ? UDOSTĘPNIJ” “JAKA JEST TWOJA REAKCJA ?” Prosze Was zmiencie to ustawienie.Lubie Was ale to jest troszke mylace. Moja reakcja na co ? Na artykul czy tresc ? Np: Artykul fajnie napisany, a zachowanie pana Brudzinowskieg ponizej krytyki .To co mam kliknac?

Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów