fbpx

Znany youtuber o Klaudii Jachirze: “Idealna do gwałcenia”.


11
Subksrybuj nas na Google News

Polski internet odkrywa coraz bardziej debilną i szokującą stronę. Nikogo to raczej dziwić nie powinno, bo kontrowersyjne treści zdobywają największy rozgłos. Jednak w tym przypadku granica została mocno przekroczona i ich autorowi ewidentnie przydałyby się skuteczne leki.

Aleksander Jabłonowski vel. Wojciech Olszański to aktor znany z kilku produkcji historycznych m.in. “Quo vadis”. Kilka lat temu mieliśmy okazję go oglądać w mediach ojca Rydzyka. Jest też współautorem kanału na YouTube, który subskrybuje prawie 100 tysięcy osób. Zamieszcza na nim nacjonalistyczne, spiskowe treści, okraszone wulgarnym słownictwem. Szkoda czasu na zagłębianie się nad tym dokładniej, choć bezdyskusyjnie budzi emocje, a kilka jego nagrań zostało hitami sieci liczącymi ponad milion wyświetleń.

Jabłonowski tym razem wziął na celownik Klaudię Jachirę i Martę Lempart. Jego występ trudno nawet nazwać seksistowskim, to zbyt łagodne określenie. Marcie Lempart dostało się kilka niewybrednych komentarzy nawiązujących do wyglądu. Natomiast w przypadku posłanki Koalicji Obywatelskiej youtubera mocno poniosło. “Nawet poczciwy facet, grzeczny, miły, pantoflarz jak patrzy na Jachirę to mówi: a se zgwałcę. Ona ma coś takiego, że jest idealnym egzemplarzem do gwałcenia”.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa komentarza do tego materiału. Jabłonowskiemu trzeba życzyć przede wszystkim odzyskania równowagi psychicznej. Choć musiałby trafić na naprawdę dobrego lekarza, żeby tak się stało.Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

11

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
18
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
10
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
9
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
58
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
10
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
10
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
73
NIE WIERZĘ