fbpx

Adam Hofmann twierdzi że Andrzej Duda zwycięstwo ma już w kieszeni.


1 comment, 3.4k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

– Sytuacja jest rozstrzygnięta – tak duża przewaga Andrzeja Dudy z pierwszej tury, zdaniem Hoffmana nie daje szans Trzaskowskiemu.

W rozmowie z Robertem Mazurkiem, Adam Hofmann twierdzi, że nie ma w historii takiego precedensu, kiedy tak duża przewaga z pierwszej tury nie dawała by oczywistego zwycięstwa Andrzejowi Dudzie.

– Mówię o analizach, które są robione na świecie chyba od początku demokracji i o mechanizmie psychologicznym, który jest silniejszy niż matematyka – tłumaczył.

Hofmann odniósł się również do debaty TVN, TVN 24, Onetu i Wirtualnej Polski, która nie doszła do skutku, Hofman stwierdził:

“Gdybym był w sztabie pana prezydenta Rafała Trzaskowskiego, postawiłbym puste krzesło i gadał do pustego krzesła te 40 minut”.

Mimo że jesteśmy po pierwszej turze, to Robert mazurek pokusił się jeszcze o kilka opinii o pozostałych kandydatach – i tak o Robercie Biedroniu jego wypowiedź można podsumować krótko jego słowami – on jest cienki . O Krzysztofie Bosaku powiedział – – Oni dzisiaj są w świetnej sytuacji (…) to jest ich najlepszy okres w życiu – ocenił były polityk. Zaznaczał jednak, że “to się skończy”, a Konfederacja nie zdaje sobie z tego sprawy. – Jak by wiedzieli, już dawno by byli dogadani – skwitował.

Na temat Szymona Hołowni jego założenia nie były już tak oczywiste. Zakłada, że Trzaskowski będzie budował opozycję na nowo i Szymon Hołownia może będzie tam wiceszefem nowo powstałej partii.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3.4k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mas60
mas60
3 lat temu

Czyżby Hoffman starał się o ponowne przyjęcie do PiSu?