fbpx

Internauci zaniepokojeni wyglądem Beaty Kempy. “Co się z Panią dzieje?”


Subksrybuj nas na Google News

Beata Kempa jest mniej widoczna w polskich mediach, odkąd została posłanką do europarlamentu. Nie bryluje już tak często w telewizorach, jednak przypomniała o sobie na mównicy w Brukseli. Jej występ spotkał się z szeroko zakrojoną akcją wpisów internautów. Setki osób wyraziło troskę o to, jak prezentuje się publicznie na odpowiedzialnym stanowisku.

Beata Kempa jest powszechnie znana z głębokiej antyunijnej postawy. Nie można się dziwić – lider jej macierzystego ugrupowania, Zbigniew Ziobro, oficjalnie trzymał kciuki za wygraną proputinowskiego Orbana. Cała Solidarna Polska od dawna podkopuje fundamenty europejskiej wspólnoty, osłabiając pozycję naszego kraju na jej arenie. Nie inaczej było w przypadku ostatniego przemówienia Beaty Kempy. – Dzisiejszy dzień jest dowodem na to, jak umiera Europa Schumana – zaczęła z grubej rury posłanka. Dalej pojawiły się zarzuty, że to właśnie Unia jest odpowiedzialna za wojnę na Ukrainie, pomagając Putinowi. Nie mogło też zabraknąć ataku na naszych zachodnich sąsiadów. – Już raz nam Niemcy Polskę urządziły – grzmiała podniesionym głosem. Jednak niepokój użytkowników Internetu wywołała prezencja Kempy. Twitter został zalany setkami podobnych wpisów.

Internauci zwrócili też uwagę na dużą zmianę, widoczną na pierwszy rzut oka, w porównaniu do przeszłości. Myślicie, że mogła mieć po prostu gorszy dzień? Ewentualnie może aż tak bardzo przejęła się groźbą niewypłacenia środków z planu odbudowy, na które wpływ ma jej ugrupowanie? Swoje wystąpienie zakończyła sugestiami, że “Unia Europejska chce obalić konserwatywny rząd w Polsce”. W obronę Beaty Kempy zaangażowała się Dorota Zawadzka, znano jako “superniania”. -Z panią europosłanką Kempą kompletnie mi nie po drodze. Uważam ją za złego człowieka i jeszcze gorszego polityka. Ale komentowanie i ocenianie tego jak wyglada uważam za niefajne. I nijak się ma do oceny merytorycznej jej działań – napisała na profilu twitterowym.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
2 lat temu

Piękna w życiu nie była, ale teraz to już chyba lekko przesadziła. Radek Sikorski naprawdę delikatnie się z nią obszedł, zwłaszcza, że ma możliwość (wątpliwą) widywać ją z bliska.

Last edited 2 lat temu by Gość 1
Gość 1500100900
Gość 1500100900
Odpowiedź do  Gość 1
2 lat temu

Nie ma brzydkich kobiet i ten wyjątek potwierdza regułę…Napuchnięta strasznie, powinna coś na odwodnienie brać.

Marianna
Marianna
Odpowiedź do  Gość 1500100900
2 lat temu

A może nie powinna czegoś brać, przecież ta Pani wygląda jak po spożyciu.

kocio
kocio
Odpowiedź do  Gość 1500100900
1 rok temu

nie ma brzydkich kobiet, tylko wina brak

kubus
kubus
Odpowiedź do  Gość 1500100900
5 miesięcy temu

Czy Beata kempa to siostra Grazyny Gilewskiej zWarszawy,mocno,bardzo podobne.do siebie.

kocio
kocio
Odpowiedź do  Gość 1
1 rok temu

zabawa trwała do rana

Wada fabryczna budowy ciała
Wada fabryczna budowy ciała
2 lat temu

Po prostu gruba zrzuciła kamuflaż wyszczuplający potocznie zwany makijażem. A po drugie poprawiły się jej dochody kasuje euro, bo lepszą fuchę, więc sobie nie żałuje. Wiadomo nie od dziś że polska żywność jest gorszego sortu, raczej bez wartości odżywczych i witamin, wiele produktów polskich jest bardzo niesmaczna i chorobotwórcza to samo słodycze i farmaceutyki. Kupuję zwykle w marketach i mówiąc szczerze ohyda. Towaru niby dużo ale jakość i smak zupełnie nie warte swojej ceny. Robię zakupy ale ze wstrętem bo trzeba coś jeść. Smaczne i pożywne jedzenie jest sycące i najwyraźniej Kempa rozsmakowała się w niemieckiej kuchni. I to nie… Czytaj więcej »

kocio
kocio
Odpowiedź do  Wada fabryczna budowy ciała
1 rok temu

Może zła przemiana materii od brukselskich czekoladek?

Jola
Jola
2 lat temu

Poimprezowala kobitka ostro.

Amon
Amon
2 lat temu

Po prostu spasiony ryj za €, które jej tak śmierdzi.

Frodo
Frodo
2 lat temu

Nic się nie dzieje. Ona jest poprostu sobà.

kocio
kocio
Odpowiedź do  Frodo
1 rok temu

Taka już jej uroda. No cóż

Bambaryła 5000 plus w euro żryj puki pełne koryto
Bambaryła 5000 plus w euro żryj puki pełne koryto
2 lat temu

To już kobiety nie przypomina już idzie w ślady przodka człowieka cofa się cywilizacyjnie do epoki praprzodków poszukujących żyznych terenów co by napchać bęben na cudzy koszt

Bravik
Bravik

A kiedykolwiek człowieka przypominała?

kocio
kocio

Może miód wybierała i rój pszczół zaatakował te śliczną buźkę

gość
gość
2 lat temu

Nie wiem kto jest zaniepokojony, chyba PiSowska mać. Jest to po prostu flejtuch wybrany przez takich samych flejtuchów.

Jola
Jola
1 rok temu

Niech zastosuje dietę ,,MŻ” i przestanie brać, wszystko wróci do normy.