fbpx

Agata Duda uciekła ze spotkania z królową i pierwszymi damami? “Działała według swojego grafiku”


3 comments, 1 Udostępnienie
Duda
Subksrybuj nas na Google News

Agata Kornhauser-Duda wraz z Andrzejem Dudą przebywają Hiszpanii. Prezydent bierze udział w szczycie NATO, który odbywa się w Madrycie. W międzyczasie pierwsza dama spotkała się z żonami przywódców, które również pojawiły się w Hiszpanii, jednak podczas mnie oficjalnej części spotkań żony polskiego prezydenta już zabrakło. Skąd ta nieobecność? Pałac prezydencki nie chce odpowiedzieć…

Szczyt został zorganizowany w związku z toczącą się w Ukrainie wojną. Przywódcy państw mieli do omówienia wiele spraw związanych z bezpieczeństwem granic. Padły ważne decyzje – NATO wzmocni swoją wschodnią flankę, a do sojuszu dołączy Finlandia oraz Szwecja.

– Udało się zachować jedność. Sojusz Północnoatlantycki jest jednością, jest solidarny. Jest zielone światło dla Szwecji i Finlandii do wstąpienia do Sojuszu Północnoatlantyckiego i to jest z całą pewnością absolutnie historyczna z punktu widzenia całego Sojuszu decyzja – podkreślił Andrzej Duda.

Źródło: Getty Images, fot: 2022 Carlos Alvarez

W środę 29 czerwca małżonkowie głów państw spotkali się z królową Letizią. Na oficjalnych fotografiach z wydarzenia możemy z łatwością zauważyć i Agatę Dudę. Wyraźnie też widać, że na późniejszym spacerze po madryckich ogrodach już jej zabrakło.

Źródło: Getty Images, fot: 2022 Carlos Alvarez

Fakt postanowił sprawdzić, z jakiej przyczyny Agata Korhnauser-Duda ominęła tę część spotkania. Paweł Szrot, szef gabinetu prezydenta, nie chciał jednak ujawnić powodów jej nieobecności. Poinformował, że pierwsza dama Polski ma własny grafik pobytu w Madrycie i nie wszystkie jego punkty są podawane do wiadomości publicznej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
12
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gocha
Gocha
1 rok temu

To tam też są Koła Gospodyń Wiejskich?

E1946
E1946
1 rok temu

Zrobila wypad na zakupy.

Brigitte i Agata pewnie tam się opalajom nago
Brigitte i Agata pewnie tam się opalajom nago
1 rok temu

Również nie zobaczymy na tym zdjęciu żony prezydenta Francji Brigitte. Czyżby się właśnie smyrają olejkami do opalania ? Czy zobaczymy ich wcierających nawzajem królewskie oliwy ?