fbpx

Andrzej Duda przywitał uroczyście… samego siebie. “Szanowny Panie Prezydencie z małżonką” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Wpadki prezydenta Dudy to już chleb powszedni. Tym razem świat mediów społecznościowych huczy o wystąpieniu głowy państwa podczas uroczystości pogrzebowych Krzysztofa Pendereckiego na Wawelu. Na wstępie Andrzej Duda miał uroczyście powitać… samego siebie.

Prezydent Duda jak zwykle rozpoczął swoje przemówienie od powitania najważniejszych osób na uroczystości. Wymienił m. in rodzinę zmarłego, powitał najważniejsze osoby w państwie, ale nie zapomniał też o sobie.

– “Szanowny Panie Prezydencie Rzeczypospolitej wraz z małżonką…”

Podczas żałobnego przemówienia Andrzej Duda składał kondolencje rodzinie i artystycznemu światu, który stracił wielkiego człowieka. W pewnym momencie słowo “kompozytor” w celowniku liczby pojedynczej, nie chciało przejść przez prezydenckie gardło.

Krzysztof Penderecki zmarł w wieku 86 lat w swoim domu w Krakowie 29 marca 2020 roku, po długiej chorobie. Dwa lata po śmierci kompozytora urna z jego prochami została pochowana w Krakowie w trakcie uroczystości o charakterze państwowym.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przygody Dudusia wesołka
Przygody Dudusia wesołka
2 lat temu

Cwaniaczek wyjątkowy. Pomarło setki tysięcy Polaków z powodu obostrzeń w Służbie Zdrowia, izolacji i kwarantanny a ten pusty melon dalej celebruje stare trupy urzędników państwowych w dobie żałoby narodowej. PIS pobił na głowę ofiary stanu wojennego dyktatora Jaruzelskiego. Nie wymyślono jeszcze tak wulgarnych słów żeby móc mieć satysfakcję z obrazy głowy państwa, który jest zwykłą szelmą. Prezydenci Polscy to tylko figury dyplomatyczne. Zimny Lech chciał pofikać to zaraz dostał wieczny odpoczynek na Wawelu.

europ
europ
2 lat temu

to przykład że ten prezydencik nie myśli tylko bezwiednie czyta co mu napisali

Paulina
Paulina
2 lat temu

Rozdwojenie jaźni

Normalny
Normalny
2 lat temu

Uwazam że hienami są wykorzystujący katastrofę tupolewa Pisowcy. Równie ohydne jest wykorzystywanie pogrzebu do zmanipulowanego hejtu Dudy. Witał wsród gości prezydenta…Kwaśniewskiego. Wstydźcie się.