fbpx

Atak Żukowskiej na TVN. Majątek Morawieckiego woli przeliczać na działki kokainy, a nie na jachty


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

TVN postanowiło zrównać poziomem do TVP i w materiale prezentuje film z luksusowym jachtem z garażem na ponton. Już lepiej było zrobić materiał o tym ile mógłby premier kupić za to działek kokainy – zaatakowała stację TVN posłanka Lewicy w mediach społecznościowych.

Posłance Lewicy nie spodobał się materiał Jakuba Sobieniowskiego w Faktach TVN, który zasugerował, że premier ze swoich oszczędności mógłby sobie kupić „16-metrowy jacht z dwoma łazienkami”. Wcześniej temat jachtów wywołał zatroskany o biednych Polaków Kaczyński twierdząc, że opływają w luksusach i nie mają prywatnych jachtów. Według ostatniego oświadczenia Morawieckiego wynika, że stan jego konta to około 5 mln

Posłanka wolałaby przeliczenia na działki kokainy

Żukowska wyśmiewa przedstawiony materiał TVN, na którym widać przykładowy jacht, który mógłby kupić premier za to co ma na koncie. Zdaniem wiceprzewodniczącej mazowieckiej Nowej Lewicy lepiej majątek premiera można by zobrazować – działkami kokainy.

Anna Maria Żukowska od niedawna to lewicowa gwiazda chętnie zapraszana do TVP Info

Posłanka jest w ostatnim czasie częściej widziana w mediach narodowych. Producenci para publicystycznych programów zawsze mogą liczyć na jakąś tyradę w kierunku Platformy Obywatelskiej z ust Żukowskiej. Ta zmiana nastąpiła po tym jak partia Czarzastego i Zandberga postanowiły porozumieć się z rządem pomijając resztę opozycji w sprawie ratyfikacji pakietu pomocowego z UE. Adrian Zandberg nagle polubił parówki na Orlenie a Anna Maria Żukowska udowadniała na antenie RMF, że mężczyźni mogą rodzić dzieci. Coś się w Lewicy nie do końca działa dobrze.

Były partyjny kolega Leszek Miller powiedział o Żukowskiej “W przypadku tej pani milczenie nie jest złotem, jest szansą


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments