fbpx

Awantura przy punkcie zbierania głosów poparcia dla PiS.


Subksrybuj nas na Google News

Aktywista PiS zbierający podpisy pod sklepem musiał się ewakuować pod naporem oburzonych obywateli.

W całym kraju trwa akcja zbierania podpisów pod listami poparcia dla komitetów wyborczych. Pod jednym z marketów tuż obok stanowiska PiS, wkurzony sprzedawca ustawił reklamę z napisem “Czekam na wiatr co rozgoni Kaczora i gamoni” Ja twierdzi miał do tego prawo, ponieważ płaci za tą powierzchnię. Ten napis nie był jedyną zmorą sympatyka PiS. Przechodzący ludzie głośno wyrażali swoje niezadowolenie i proponowali mu różne inne miejsca do zbierania podpisów, począwszy od Moskwy a skończywszy na pobliskim kościele.

Najnowszy sondaż

Poparcie dla PiS wynosi 34,5 procent, ale większość z tych osób to ludzie z małych miasteczek i wsi. W dużych miastach gdzie dostęp do wolnych mediów jest lepszy PiS nie ma czego szukać. Według najnowszego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski rośnie siła Koalicji obywatelskiej, która w tej chwili notuje 31,2 procent poparcia, a za nią Trzecia droga z wynikiem 9 procent i Lewica z wynikiem 7,1 procent. Bardzo dużym zaskoczeniem jest zdecydowany odwrót od Konfederacji która straciła ponad 5 procent i w tej chwili może liczyć na poparcie tylko 7,8 procent poparcia.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS mordował własnych obywateli
PIS mordował własnych obywateli
8 miesięcy temu

Deklaruję że na PIS nigdy nie zagłosuję to wszystko co mogę zrobić by uczcić pamięć pomordowanych przez PIS i lekarzy bezobjawowych przypadkow i chorób przewlekłych. Nie oszukujmy się PIS ma na rękach setki tysięcy dramatów w postaci przedwczesnej śmierci, braku pomocy, medyczne obostrzenia… Politycy PIS zwłaszcza elita Szumowski Niedzielski Kaczyński Duda Morawiecki nie tylko powinni trafić przed Trybunał Stanu ale powinni zostać postawieni przez policję w stan oskarżenia i skazani wyrokiem sądu na dożywocie ponieważ są winni masowych śmierci niewinnych rodaków którzy głosowali na swoich katów.