fbpx

Bezpieczne przechowywanie narzędzi na placach budowy? To jest możliwe!


Subksrybuj nas na Google News

Słowo „bezpieczeństwo” na budowach odmieniane jest przez absolutnie wszystkie przypadki, które występują w naszym języku. Kwestia zagwarantowania odpowiedniej ochrony pracownikom czy też przechodniom nie podlega nawet najmniejszej dyskusji. Coraz więcej mówi się także o bezpieczeństwie w kontekście przechowywania drogocennych narzędzi oraz innych elementów, jakie są niezbędne do codziennej pracy na budowie. Właśnie na tym aspekcie chcemy się skupić w tym artykule. Przecież włamania i kradzieże to – niestety – nadal duży problem w takich miejscach. Istnieją jednak rozwiązania, dzięki którym można spać spokojnie, bez obaw o rabunek. Dowiedz się więcej o tzw. solid boxach, czyli skrzyniach budowlanych przeznaczonych do składowania akcesoriów na budowie.

Jeżeli chcesz bezpiecznie przechowywać narzędzia, zadbaj o odpowiednią skrzynię

Wiele wskazuje na to, ze już za kilka lat solid boxy staną się podstawowym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego placu budowy. Ostatnio takie skrzynie cieszą się bowiem rosnącą popularnością wśród odpowiedzialnych zarządców w tego typu miejscach. Sama nazwa wskazuje na to, że mówimy o rozwiązaniach niezawodnych, gwarantujących wyłącznie najwyższy poziom bezpieczeństwa dla najcenniejszego sprzętu na budowie. I faktycznie tak będzie, ale tylko pod warunkiem, że zdecydujesz się na skorzystanie z rozwiązań, dostarczanych przez doświadczonych ekspertów. Na stronie strumin.pl możesz zapoznać się z ofertą firmy STRUMIN obejmującą niezniszczalne skrzynie narzędziowe. Ich wykonanie opiera się o trzy najważniejsze cechy: funkcjonalność, mobilność oraz o trwałość. W pierwszej kolejności chcemy omówić ostatni z wymienionych aspektów. Z punktu widzenia każdego użytkownika będzie on zdecydowanie najistotniejszy. Dobry i niezawodny solid box musi posiadać właściwości zapewniające maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne czy też niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zastosowanie odpowiednich systemów antywłamaniowych to kolejna cecha charakterystyczna, która powinna być na uwadze osób zastanawiających się nad kupnem tego typu rozwiązania. W praktyce chodzi przecież o to, żeby zminimalizować do zera ryzyko kradzieży drogocennego sprzętu budowlanego. Godna zaufania skrzynia narzędziowa musi więc doskonale poradzić sobie z dowolnymi próbami niepożądanego otworzenia. Możemy Ci zdradzić, że solid boxy od renomowanego producenta, doskonale wywiązują się z tego zadania.

Solidna skrzynia narzędziowa może być funkcjonalna i mobilna

Wspominaliśmy już o funkcjonalności oraz o mobilności jako kluczowych cechach charakterystycznych dla solidnych skrzyni narzędziowych. Co prawda tego typu rozwiązania nie są dedykowane do transportu samochodem osobowym i busem, jednakże nie eliminuje to możliwości przetransportowania ich z punktu A do punktu B. Na krótkie odległości zdecydowanie wystarczają kółka, montowane u podstaw solid boxów. Na nieco większe zaleca się już używania dźwigów lub wózków widłowych, czyli maszyn łatwo dostępnych na placach budowy. Całość dobrej skrzyni na narzędzia powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby stanowiła odpowiedź na potrzeby użytkowników. Mowa tutaj o możliwości swobodnego przechowywania drogocennych elementów oraz o łatwym dostosowaniu wnętrza boxa do konkretnych, indywidualnych oczekiwań. Dodatkowe półki bądź przegrody z pewnością będą mile widziane.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments