fbpx

Borys Budka potraktował jak powietrze Miłosza Kłeczka [VIDEO]


5 comments, 10
Subksrybuj nas na Google News

Miłosz Kłeczek to jedna z gwiazd telewizji Jacka Kurskiego, wywołująca duże kontrowersje. Styl jego interakcji wobec polityków opozycji cechuje się dużą agresją, niekiedy wręcz zwykłym chamstwem. Kłeczek pojawił się wtorkowej konferencji zorganizowanej w kontekście zagrożenia płynącego ze strony Putina, ale chyba nie takiej reakcji na zadane pytanie się spodziewał.

Miłosz Kłeczek został oficjalnym pupilkiem obozu dobrej zmiany. Podopieczny decydentów z Nowogrodzkiej (de facto kontrolujących media publiczne) jest finansowany hojną ręką z budżetu państwa. Łączna kwota, jaką jego firmy dostały dzięki pieniądzom podatników, wynosi już kilka milionów złotych. Pracownik prorządowych mediów ostentacyjnie okazuje wdzięczność politykom PiS z tego powodu. Nierealnym jest usłyszenie z jego ust choć dyskretnej krytyki wobec rządu. Jego kariery nie zatrzymał nawet fakt wycieku informacji dotyczących ojca, będącego konfidentem SB w czasach PRL. Mimo, że jego stacja słynie z manifestowania prawicowego nastawienia, akurat w tym przypadku nikt nie robił żadnych problemów.

Agresywny styl Kłeczka przysporzył mu wiernych fanów, ale i wrogów. Prorządowe, uzależnione finansowo od PiS media, wręcz robią z niego bohatera. Jednak były lider Platformy Obywatelskiej potraktował go jak powietrze. – Czy państwo dziennikarze macie jeszcze jakieś pytania? Nie widzę pytań od dziennikarzy – rzucił Budka w reakcji na docinki gwiazdy TVP, kończąc konferencję.

A Wy jak oceniacie takie zachowanie?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
20
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
193
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiek
Rysiek
9 miesięcy temu

Brawo, Budka.

Brawo Budka
Brawo Budka
9 miesięcy temu

Brawo

Brawo p.Budka
Brawo p.Budka
Odpowiedź do  Brawo Budka
9 miesięcy temu

Br

ogórek
ogórek
9 miesięcy temu

SUPER

europ
europ
9 miesięcy temu

panie Budka prawidłowa reakcja na prostactwo i hipokrytę pisowskiego pajaca tak powinno się traktować pisesmanów