fbpx

Katalog płk. Mazguły! Genialny wykład byłego Oficera WP


Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła słynie z felietonów, w których mocno uderza w aparat państwa PiS. W swoim najnowszym wykładzie przedstawia katalog słownictwa zaczerpniętego z umysłów prominentnych przedstawicieli Jarosława Kaczyńskiego w stosunku do ludzi szeroko pojętej opozycji. W swoich rozważaniach wojskowy nie szczędzi krytyki wobec Beaty Kempy i afery jej rzekomego “wytłuszczonego łba”.

Radosław Sikorski zaproponował Beacie Kempie: „Walnij się w zatłuszczony łeb”.

Podniósł się lament, również ze strony opozycji, że nie wolno krytykować wyglądu nawet kontrowersyjnego zakłamanego polityka. Zgadzam się, wyglądu nie, jeśli chodzi o defekty jego ciała, kontuzje i niepełnosprawności, na które człowiek nie ma wpływu! Jednak fałsz ludzi, którzy nas reprezentują, niechlujstwo, zakłamanie, nawykowe chodzenie z nieumyta głową, łupieżem, rozpiętym rozporkiem, ubranie brudnych i nie do pary butów, prezentowanie przemysłu pogardy do Polaków, rujnowanie kraju z Bogiem na ustach, dewastowanie Konstytucji i korzystanie z bezkarności przy nawykowym łamaniu prawa, już tak.

Chwasty dziennikarstwa polskiego rzuciły się na nowy temat, bo paraliżuje ich strach w omawianiu najważniejszych dla kraju przestępstw świętych PiS-panujących nad nami.

Przypomnę wam skrobaki-matoły i większości waszym politycznym odpowiednikom (p)osłom opozycji, co to nastawili się na obojętne trwanie i urządzanie się w dupie. PiS ma zasadę odwracania od siebie uwagi poprzez zarzucanie opozycji to, czego się dopuszcza, aby uprzedzić działanie i ochronić się przed niewygodną prawdą. I tak, jeśli większość działaczy PiS-u jest samotnikami, po rozwodach, po kolejnym małżeństwie, albo jest gejami, PiS ogłasza walkę o rodzinę, walkę z ideologią gender i LGBT. Jeśli organizują typową Targowicę z Rosją i Kościołem w tle, to opozycję tak właśnie nazywają. Jeśli większość z nich pracowała dla ubecji, to opozycję nie tylko tak nazywają, ale i odbierają im, a nie sobie emerytury, aby nikt z parafian nawet nie pomyślał, że ubecy niezweryfikowani są właśnie w PiS…

Tak powstał katalog nazywania opozycji przez prominentnych działaczy PiS, który starałem się odtworzyć z pamięci:

Najgorszy sort z najniższej półki, gorszy sort Polaków, komuniści i złodzieje, zdradzieckie mordy, kanalie, szmaty, ubeckie wdowy, ubecja, wegetarianie, rowerzyści, wykształciuchy, otumanieni, łże-elity, pedały, lesby, popaprańcy, czerwone ku*wy, elementy animalne, warchoły, kwiczące świnie oderwane od koryta, spacerowicze, mendy, zdrajcy, ojkofoby, donosiciele, dzicz, absolutny establishment, antypatrioci, ciemny lud, lemingi, ukryta opcja niemiecka, odspawani od stołków, bydło, obrońcy korupcji, gardzący polskością, targowiczanie, hołota, zwyrodnialcy, sodomici, koderaści, kodomici, ekoterroryści, łotry, lumpy polityczne, szmalcownicy, swołocz, ścierwa, lewaki, warchoły, chuligani, otumanieni, depczący wszystko, co święte, mający krępującą przeszłość, popiskujący lewacy, wymuskane towarzyszki, zoofici, Niemcy, którzy nienawidzą Polaków, zdrajcy Polski, dziękowali Niemcom za grabież Polaków, Niemcy i zaprzańcy itd., itp., itd.

Zanim, więc Beata Kempa, Jarosław Kaczyński, Joachim Brudziński i cała ta plejada gwiazd „chamskiej hołoty” znowu kogoś nazwie po swojemu (…)

(…) pamiętajcie, że jest tak, jak w dziecięcym powiedzeniu z przedszkola:, „Kto się przezywa, ten się tak nazywa”. Nie znaczy to, że Radosław Sikorski ma „zatłuszczony łeb”, ale, że już nie jest w PiS-ie.To kolejna prawa o panu Jarosławie Kaczyński i partii patologii i symulacji, czyż nie?! Adam Mazguła


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments