fbpx

Dobra zupa z bobra a z żubra jeszcze lepsza. Bóbr i żubr mają zostać uznane za zwierzęta jadalne.


Subksrybuj nas na Google News

Jan Krzysztof Ardanowski Minister Rolnictwa PIS poinformował, że chce uznać bobry i żubry za zwierzęta jadalne, wystąpi do policji o zapewnienie ochrony polowań.

Minister wielki przyjaciel rolników chce wyjść im na przeciw i wpadł na genialny pomysł jak zmniejszyć populację tych zwierząt. Trzeba uznać je za jadalne i dać pozwolenie kołom myśliwskim ich na odstrzał. Policja ma zapewnić ochronę. Potem będzie jakiś grill może nawet z podwózką helikopterem, może dlatego ta Policja tam potrzebna. Tego nie wiadomo , Minister milczy.

Jak ludzie przypomną sobie, że płetwa bobra ma ponoć właściwości afrodyzjaku, to może się okazać, że problem bobrów się niedługo skończy – mówił. Minister Ardanowski

Czegoś równie ohydnego w życiu nie jadłem – Robert Makłowicz , dodał że tradycja jedzenia bobrów jest długa i często spożywano je w klasztorach. 

Przepraszam Panie Ministrze ale w kwestii wyboru dań będziemy polegać na guście Pana Roberta Makłowicza. Pan jak ma ochotę ustrzelić parę bobrów to niech Pan to uczciwie przyzna. Chyba, że chodzi o to czy mamy się przygotowywać do życia klasztornego ?

Z zapowiadanych przez PiS prawie cztery lata temu reform w rolnictwie czyli tzw kiełbasy wyborczej została tylko płetwa bobra i to niezbyt smaczna. Przypomnijmy, że Pis miało uregulować marże pośredników, zapowiadał powstanie jednej wspólnej Agencji Rozwoju Obszarów Wiejskich utworzonej na bazie istniejącej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego oraz przejęcia części kompetencji placówek, zajmujących się doradztwem rolniczym, wsparcie szkół rolniczych, wyrównanie poziomu życia pomiędzy obszarami wiejskimi a terenami wielkich miast oraz powołanie Urzędu Zdrowia Publicznego, który byłby odpowiedzialny za nadzór nad bezpieczeństwem żywności. itd itd itd. Zamiast tego partia rządząca ustawowo ustala nasze menu. To może wzorem Putina wprowadźmy ustawę, że kolejka do lekarza nie może być większa niż 10 osób, albo Pis będzie rządził jeszcze 100 lat.

Następne będą szczury ?

Znalezione w sieci


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments