fbpx

Duda do Putina: “Nie strasz, nie strasz…” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda podczas konferencji prasowej postanowił “zabić słowem” Władimira Putina. Prezydent zaznaczył, że jego słowa nie będą “dyplomatyczne”, ale musi ich użyć w dobie rosyjskiej agresji. “Kiedyś Duda przypadkiem rozpęta 3 wojnę światową” – grzmią internauci.

Proszę Państwa, ja powiem tak, może nie będzie to jakoś bardzo polityczne, ale jest takie powiedzenie w Polsce, brzydkie zresztą “nie strasz, nie strasz…” – stwierdził Duda.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jadziś
Jadziś
2 lat temu

Tego Dudę całkiem pojebało skoro pier..oli takie rzeczy. Najpierw niech się zastanowi co gada bo naprawdę rozpęta kolejną wojnę. powinien zamknąć mordę (jestem wulgarna ale jak słucham takich bzdur to mi się ciśnienie podnosi). Wygląda to tak jakby malutki chłopek podskakiwał wielkiemu facetowi. Tak se skacze i nic z tego nie wynika można się tylko pośmiać z malutkiego. Wiadomo że Putin jest nieobliczalny ale głupiemu mądry musi ustąpić, a nasz prezydent który powinien mówić w imieniu całego narodu gada co mu ślina na język przyniesie. Panie “prezydencie” niech pan się zamknie, ugryzie w język i lepie nie otwiera ust bo… Czytaj więcej »

europ
europ
2 lat temu

aaron fejgebaum na razie cwaniakuje jak przystało na tę rasę

Human
Human
2 lat temu

Skoro Duda potrafi okazać taki brak dyplomacji i nietaktu wobec drugiego prezydenta nie ważne jakiego, ale prezydenta, czym dla niego są zwykli ludzie ? Powinien być wstrzemięźliwy w słowach i nie dolewać oliwy do ognia.