fbpx

Duda dr. prawa dąży do anarchii. Ostro jak nigdy dotąd atakuje system sądownictwa w swoim kraju.


Subksrybuj nas na Google News

To zadziwiające prezydent który jest doktorem prawa , na podstawie kilku czarnych owiec wśród sędziów atakuje cały system i podważa autorytet sędziów dążąc do anarchii w kraju.

Prezydent pod pretekstem reformy sądownictwa, która wprowadzana jest z miernymi skutkami w Polsce, chce jeszcze bardziej podjudzić Polaków przeciw sadziom. Nie można inaczej nazwać takich wypowiedzi –

– Wśród sędziów w Polsce jest grupa, niestety dosyć istotna, ludzi, którzy uważają, że ma być tak, jak było, czyli że sędziowie de facto nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, przede wszystkim odpowiedzialności dyscyplinarnej – powiedział prezydent Andrzej Duda.

– Sędzia nie może przekraczać sobie w dowolny sposób prędkości na drodze, a potem legitymować się legitymacją sędziowską, żądać, aby go zostawiono w spokoju. Bo jemu wolno, dlatego, że on ma immunitet. A takie sytuacje są częste – powiedział ostrym tonem Andrzej Duda.

Nie z Francji, nie z Niemiec, wiemy skąd rząd skopiował nowe przepisy o sądach- Szok to kopia przepisów z ZSRR !

W jego opinii władza sądownicza próbuje pokazać społeczeństwu, że jest mocniejsza niż inne władze. – Na zachód Europy płynie z Polski rzeka kłamstwa na temat tego, co dzieje się, jeżeli chodzi o ustawodawstwo wobec wymiaru sprawiedliwości. Opowiadane są niestworzone historie, Polska jest demonizowana – mówił dalej prezydent.

Według prezydenta Dudy opór środowisk sędziowskich wynika z utraty wpływów. – Te grupy, które dzisiaj próbują de facto prawie, że rozwiązania siłowego wobec demokratycznie wybranych w Polsce władz – powiedział Andrzej Duda.

Nie trzeba tu polityka żeby samemu dojść do wniosku że cała ta ustawa jest tylko po to aby w przyszłości tacy panowie jak Duda, Kaczyński, Morawiecki i pani szydło nie byli pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem. Zasłanianie się reforma, która trwa już ponad cztery lata jest argumentem bardzo słabym. Sprawy w sądach wydłużyło się , opłaty skarbowe wzrosły w niektórych sprawach nawet 5- ciokrotnie.

Stowarzyszenie Rad Adwokackich USA domaga się przywrócenia porządku prawnego w Polsce

Walka z sędziami komunistycznymi to jakieś wciskanie kitu, opinii publicznej. Walczy z komunistycznymi sadziami mianując w nocy komunistycznego prokuratora sędzią trybunału konstytucyjnego. To nawet głupi lud tego nie kupi.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments