fbpx

Duda przeprasza Ślązaków za hejt. Nie przeprasza za brak zabezpieczeń i brak myślenia rządu.


1.9k
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda przeprasza Ślązaków za hejt, ale nie przeprasza za zaniedbania rządu w celu ochrony tych kopalń. Tam nie było żadnych zaostrzeń sanitarnych ponad standardowe, a ryzyko było dużo wyższe.

Panie Prezydencie czy Pan przeprosi? Brak opracowanych odpowiednich procedur w skupiskach ludzi, którzy nie mogli przerwać pracy

Sytuacja na kopalniach była do przewidzenia na 1000%, że tam się pojawi koronawirus. Zdaniem ekspertów ma tam idealne warunki rozwoju.

Rząd zamiast planować gasi tylko pożary, nie ma żadnego planu na przyszłość. To że pojawią się ogniska w kopalniach było pewne, wystarczyło zastosować takie same zaostrzenia jak przed szpitalami.

Panie Prezydencie czy Pan przeprosi? Na konferencjach krzyczą róbcie testy, ale nie chcą dać pieniędzy na testy dla nauczycieli – to będą kolejne ogniska.

Cała polityka rządu ostatniuo polega na obciążaniu samorządów dodatkowymi obowiązkami, dodatkowymi płatnościami, przy czym rząd nie daje na to żadnych pieniąedzy.

Samorządy finansują podwyżki dla nauczycieli z pieniędzy przeznaczonych na inwestycje lokalne. Rząd mówi mu otwarciu szkół, ale za testy na koronawirusa płacić nie chce. Mamy już przykłady nieświadomie zarażonych nauczycieli. Katastrofy uniknęliśmy tylko dzięki mądrości rodziców, którzy nie posłali masowo dzieci do szkół.

Panie Prezydencie czy Pan przeprosi? To samo zrobili z rolnikami, gdzie brakuje około pół miliona rąk do pracy.

Rolnicy mogą sobie ściągać pracowników sezonowych, ale muszą im zrobić dwa testy, koszt ponad tysiąc złotych ma pokryć rolnik z własnej kieszeni. Potem my to zapłacimy w cenach.

Panie Prezydencie czy Pan przeprosi? Sytuacja w domach opieki dla osób starszych, była do przewidzenia. Rząd nie zrobił nic.

Wszystko wzięło się stąd,że minister Szumowski twierdził na początku epidemii jak wrócił z nart, że robienie testów na dużą skalę wywoła chaos. Nieświadomi zakażenia lekarze roznosili wirusa po swoich pacjentach, zamiast nieść pomoc nieświadomie niśli wie wielu przypadkach śmierć


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.9k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments