fbpx

Duda zebrał solidny ochrzan od płk. Mazguły! “Nigdy go nie nazwę prezydentem!”


5 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Znany z wyjątkowo trafnych felietonów, płk Adam Mazguła opublikował wpis, który bezpośrednio dotyczy Andrzeja Dudy i jego publicznej działalności. “Z szacunku do prawdy nigdy nie nazwę Andrzeja Dudy – Prezydentem – stwierdził wojskowy i szeroko odpowiedział dlaczego.

Nigdy nie nazwę Andrzeja Dudy – Prezydentem

Śmieszą mnie ludzie, którzy go w obecnej sytuacji w ogóle zauważają. Znowu z szacunku do prawdy pozwolę sobie stwierdzić, że został on narzucony Polakom przez partyjno-religijny totalitaryzm. Jego obecność w polityce jest efektem wielkiego oszustwa i manipulacji agresją kłamliwej propagandy.

Andrzej Duda, płk. Adam Mazguła

Dzisiaj wyraźna (TK) Targowica Kaczyńskiego zabiera Polakom niezależne media, jako strażnika prawdy i demokracji, wyprowadza nas z Unii Europejskiej, stawia w kontrze do wszystkich postępowych sił na świecie, drożeje prąd, paliwo, gaz, wprowadza się nowe podatki w czasie propagandowej prosperity, zaognia sytuację polityczną, blokuje objęcie stanowiska ambasadora USA synowi polskiego bohatera, urządza edukacyjne ośmieszanie Polaków jakimiś „cnotami niewieścimi”,

… a Duda milczy, niewiele go to obchodzi, bo wypoczywa. Pytam się, po czym?

Rok temu w kampanii wyborczej A. Duda deklarował, że chce sklejać dwa bloki liczące 10 milionów ludzi, które postawił wcześniej przeciwko sobie. Wykopał nienawiść, zbudował barykady, wręczył broń argumentów skłóconym stronom. Na jedną poszczuł policją i prokuraturą, oskarżył o zdradę, nazwał ubekami, komunistami, dojnymi, …wielu odmówił Polskości, czystości intencji i wiary. Potem niby szukał kleju, nie, aby skleić, ale dokleić do swojej partii nienawiści, drużyny oszustwa, rasizmu i korupcji nowych zwolenników albo, chociaż skruszonych i nawróconych. Niby chciał budować mosty, burzyć mury podziałów, przepraszać i naprawiać błędy. Jeśli tak czynił, to rozumiał swoją hipokryzję.

Jednak dzisiaj, kiedy korupcja władzy sięga kosmicznych wartości, nie wzywa do przyzwoitości i do solidarności wokół wartości konstytucyjnych Polaków.

Nie wzywa do porzucenia swoich i szukania wspólnych celów, dla całego społeczeństwa. Jeśli tego nie potrafi, to, dlaczego Andrzej Duda nie chce też unieść się honorem i w obliczu niewyobrażalnego zła, którego dokonał Polakom, przeprosić i odejść ze wstydem. Nie zrobi tego, bo ani honoru, ani wstydu nie ma i nie doklei mu Jacek Kurski.

Nie wiem, jak będzie on pełnić dalej swoją funkcję narzuconego snoba jednej partii, w warunkach braku akceptacji połowy polskiego społeczeństwa i światowych instytucji demokratycznych. Wiem natomiast, że ci, którzy tego dokonali, angażując cały aparat państwa do wyboru Andrzeja Dudy, mocno przemknęli oczy na łamanie prawa wyborczego, zamachnęli się na prawdę i polską demokrację. Teraz latami będziemy poniżani i izolowani w świecie wartości oraz rozwoju cywilizacyjnego.

Przecież to jest klasyczna zdrada!

Tymczasem, z szacunku do prawdy oszukany Duda jest jednak na urzędzie. To niech odpoczywa pomiędzy wręczaniem kolejnych medalików, bo każda jego inna aktywność może tylko zaognić napiętą sytuację w kraju i poza jej granicami. Niech zostanie niezauważony, bo „jak się zbudzi to nas …” – skompromituje. Adam Mazguła

POLUB I REAGUJ NA FUNPAGE PUŁKOWNIKA!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wielki szacun panie pułkowniku !
wielki szacun panie pułkowniku !
2 lat temu

prawdziwy ,mądry człowiek,odważny ,prawdomówny jak przystało na wojskowego!Szanuję i podziwiam !

Ja-z
Ja-z
2 lat temu

Adam jest moim przyjacielem od czasu zimowych strajków pod Sejmem. To dowódca całą gębą, weteran z Iraku i bezkompromisowy wojownik o demokrację. Wielki przyjaciel Strajku Kobiet. Żadna łajza z PiS go nie złamie. Podczas spotkań z Polonią Amerykańską w Stanach miał rozległy zawał serca i 10% szans na przeżycie. Przeżył, bo weterana z Iraku Amerykanie szanują szczególnie. Adam kocha zwierzęta, ma ich dużo w domu, a Polska flaga i flaga Unii wiszą na masztach jego posesji.

POlonofoby
POlonofoby
Odpowiedź do  Ja-z
2 lat temu

A lgbt też ma?

europ
europ
2 lat temu

ja również nie nazwałbym tego uzurpatora prezydentem który świadomie złamał konstytucje artykuł 128 ustęp drugi czyli jest przestępcą konstytucyjnym

POlonofoby demolują Polskę
POlonofoby demolują Polskę
2 lat temu

Komunistyczny aparatczyk o smrodzie czosnku. Sierżantowi nie godzien wyczyścić butów, bo by na nich lakier zębami POrysowal. A Szoguna Komorowskiego pjanego, skaczącego po fotelach w parlamencie japońskim prezydentem nazywa…ot wyjątkowa kanalia…tfuuu