fbpx

Dworczyk do Morawieckiego: Pożar! Rydzyk potrzebuje pieniędzy!


Subksrybuj nas na Google News

Wyciekła korespondencja Michała Dworczyka z Mateuszem Morawieckim. W tle olbrzymie wsparcie dla zniecierpliwionego duchownego ojca Tadeusza Rydzka. Dworczyk miał zataić odbiorcę przelewu oraz “wyeliminować inne wrażliwe kwestie”.

W sieci opublikowano kolejne maile, które mają pochodzić ze skrzynki e-mailowej szefa KPRM Michała Dworczyka. Tym razem korespondencja dotyczy SMS-a jakiego premier Mateusz Morawiecki miał otrzymać od osoby podpisującej się O.T.R. Z kontekstu wynika, że chodzi o ojca Tadeusza Rydzyka.

W SMS-ach czytamy, że ich autor rozmawiał dzień wcześniej z szefem rządu, a wynikiem tej rozmowy miała być “reakcja M. Dworczyka”.

Premier, Michał Dworczyk

“Nic z tego. Chodzi o ‘park pamięci narodowej’ ratowanie Żydów i Ukraińcy. TO jest pilne. Pozdrawiam. i życzę dalszych sukcesów tej ciężkiej pracy dla Ojczyzny i nie tylko, dla zachowania cywilizacji chrześcijańskiej. O.T.R.” – czytamy.

W odpowiedzi Dworczyk pisze: “daję słowo, że zajmę się tą sprawą”. Następnie czytamy, że decyzję premiera w tej sprawie przygotowuje Rządowe Centrum Legislacji. “Staram się nie dopuścić, aby w rozliczeniu była np. faktura na 1.2 mln dla szkoły TR oraz wyeliminować inne wrażliwe kwestie” (pisownia oryg.) – czytamy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments