fbpx

Dziwne zachowanie Andrzeja Dudy podczas wizyty we Lwowie


Subksrybuj nas na Google News

Wobec naszego prezydenta od dawna stawiane są zarzuty, iż nie potrafi dostosować swojego zachowania do okoliczności. Andrzej Duda słynie z gaf i kontrowersji, a ostatnia państwowa wizyta może nasilić te teorie. Mimo iż Ukraina straciła wczoraj Sołedar, a perspektywa gospodarcza w Polsce utrzymuje się w niezbyt optymistycznych barwach, głowa państwa była przez cały czas wyjątkowo uśmiechnięta i z taką miną pozowała do zdjęć. Radość wręcz biła z jego twarzy, co mocno kontrastowało z powagą wojennej sytuacji.

Dwóch pozostałych prezydentów zachowywało się diametralnie inaczej. Zarówno Zełenski, jak i Nauseda mieli marsowe miny, odzwierciedlające dość dobrze położenie Ukrainy. Nawet na wojnie bywają momenty, kiedy można się uśmiechnąć, jednak wczorajszy dzień okazał się wyjątkowo zły dla armii tego kraju. Sołedar i Bachmut to kluczowe z perspektywy logistycznej rejony, ich utrata będzie miała duże konsekwencje dla obrońców. Andrzej Duda najzwyczajniej w świecie chyba nie zdawał sobie sprawy z sytuacji, bo z jego twarzy nie schodził uśmiech. I chyba najlepiej pasuje tu wręcz określenie “od ucha do ucha”.

Na dostępnych materiałach widzimy go w euforycznym nastroju, który bardzo rzucał się w oczy, zwłaszcza na tle innych głów państwa. Duda uśmiechał się wchodząc, podczas podpisywania umowy, w trakcie robienia pamiątkowego zdjęcia – właściwie przez większość czasu trwania materiału, udostępnionego na profilu jego kancelarii. Czy zaangażowanie w wojnę z mocarstwem atomowym powinno dawać powody do radości? Ocenę pozostawiamy Wam.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poznać głupiego po śmiechu jego
Poznać głupiego po śmiechu jego
1 rok temu

Powinni razem zagrać w teledysku Zelenskyego w którym obecny prazydent gra męską prostytutkę Duda dołączył do drużyny Ukrainian killer klowns

Wydrzycki
Wydrzycki
Odpowiedź do  Poznać głupiego po śmiechu jego
1 rok temu

“Polska DUDA” cieszy się w duchu z tej sytuacji, że Ukraina będzie kolonią. UE. Przyjmie prawo unijne i wtedy nasi oligarchowie będą żądać zwrotu majątków pozostawionych tam (raczej porzuconych). Ukraina zniknie z mapy Europy.

Art
Art
1 rok temu

Wy sie nie wstydzicie tego de billa?