17

Sperstacja, której właścicielem jest Telewizja Polsat. Oczywiście tylko zbiegiem okoliczności jest fakt iż jest to jeden z biznesów Zygmunta Solorza, który wiele inwestuje w Polsce w różnych dziedzinach gospodarki. Zawsze kiedy jest jakiś problem, to jedno z jego medialnych imperiów staje się bardziej skłonne do współpracy z aktualna władzą. Oczywiście jest to zbieg okoliczności, poprzednio była energetyka, tym razem 39,4 mln kary nałożone na POLKOMTEL, oraz wprowadzenie kuratora do Plus Banku. Oczywiście jest to zbieg okoliczności i praz drugi nie ma to związku. Powodem była zmiana profilu stacji i usuniecie z niej tematów politycznych. Tylko, że oglądalność Superstacji bazowała na polityce.

“Wolność słowa jest tlenem i krwiobiegiem demokracji”

Czytaj też Sueprstacja kończy z polityką

W sprawie odejścia Elizy Michalik z Superstacji wypowiedział się również Pan Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich. “Odejście Elizy Michalik z Superstacji to niezwykle ważny powód do refleksji nad stanem wolności mediów w Polsce. Red. Michalik sobie zawodowo poradzi. Nie mam co do tego wątpliwości. Ale czy nie kurczy nam się kolejny raz przestrzeń debaty publicznej?” – napisał na Twitterze.

Na Facebooku pojawiło się wiele komentarzy wspierających Elizę , między innymi

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

17

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów