fbpx

Gej nowym ambasadorem?Ameryka gra na nosie PiSowi.


5
Subksrybuj nas na Google News

Według Dziennika Gazety Prawnej możliwe, że nowym ambasadorem Stanów Zjednoczonych, który zastąpi Georgette Mosbacher będzie Richard Grenell.

Byłaby to prawdziwa dyplomatyczna bomba dla PiSu, bowiem Grenell jest zadeklarowanym homoseksualistą i działaczem na rzecz praw osób LGBT. Ciekawostką jest to, że przez chwilę pełnił obowiązki szefa Wywiadu Narodowego USA i był także ambasadorem … w Niemczech.

https://twitter.com/RichardGrenell/status/1321077731501682688

Jedną z przesłanek, które wskazują, że Grenell będzie nowym ambasadorem jest jego ostatni tekst napisany na portalu The Hill. Możliwy przyszły ambasador chwali w nim Polskę za ostatnie osiągniecia dyplomatyczne (obecność w NATO i UE).

Kim jest Grenell?

Richard Grenell jest jednym z najpopularniejszych działaczy LGBT w Partii Republikańskiej (partii Donalda Trumpa). Będąc w Niemczech zaprosił do siebie działaczy organizacji LGBT z różnych krajów Europy. Raz przed budynkiem ambasady kazał wywiesić tęczową flagę.

Przypominamy, że Grenell zwolennik zwiększania sił amerykańskich w Polsce.

Grenell to jedna z najbardziej zaufanych osób w dyplomatycznym otoczeniu Donalda Trumpa, który realizuje nową amerykańską politykę.

Jako ambasador w Niemczech krytykował on budowę gazociągu Nord Stream 2. Przypominamy, że ostatnio amerykańscy kongresmeni zapowiedzieli wprowadzenie sankcji, co przerwało budowę gazociągu.

Gej i Błaszczak

Jako ambasador – Grenell często musiałby spotykać się z szefem MON, Mariuszem Błaszczakiem. Rządzący w Polsce nagminnie szczują na osoby innej orientacji – ostatnio skrytykowała to obecna ambasador USA:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ