fbpx

Grzegorz Markowski w złym stanie. Córka przekazała smutne wieści o ojcu


Subksrybuj nas na Google News

Najnowszy wywiad Patrycji Markowskiego dla “Co za tydzień” nie ucieszy fanów Grzegorza Markowskiego. Jak ujawnia córka, muzyk przeżywa obecnie trudne chwile i nie chce już interakcji z fanami podczas koncertów. Choć córka i tato lubią występować razem na scenie, jak zdradziła Patrycja, zdarza im się to coraz rzadziej. “Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać” – powiedziała rozżalona Markowska.

Grzegorz Markowski wycofuje się

“Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł. Natomiast na najnowszej mojej płycie jest piosenka „Kieszenie”, duet z tatą i powiedziałam mu: „Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja” – powiedziała w rozmowie z “Co za tydzień”.

Niestety Grzegorz Markowski wycofuje się.

Patrycja musi więc nieźle się natrudzić, żeby namówić tatę na wspólny występ.

“Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: „Tata, a może jednak?” i czasem daje się namówić” – powiedziała Markowska.

“Uwielbiam wychodzić z nim na scenę”

“On czasem się na to zgadza i mam nadzieję, że w sierpniu na Festiwalu w Sopocie uda nam się zaśpiewać razem jakiś utwór, ale to są rzeczywiście niezwykle rzadkie spotkania. Życzyłabym sobie, by było ich jak najwięcej, bo ja kocham z tatą śpiewać” – stwierdziła


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dbaj o ojca weź urlop pomóż mu zmienić styl życia
Dbaj o ojca weź urlop pomóż mu zmienić styl życia
1 rok temu

Pan Grzegorz ma swoje lata stresujące zycie wymaga już opieki zmiany stylu życia inaczej się wykończy. Weź urlop i spędź czas z ojcem bądź przy nim i nie zmuszaj do niczego. On już potrzebuje zwolnić tempo uspokoić nerwy.

On,ona,ono
On,ona,ono
1 rok temu

Życzę zdrowia