fbpx

Gwiazda TVP nagrywała telefonem pogrzeb Witolda Paszta wbrew woli rodziny!


5 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czy można nie uszanować woli bliskich zmarłego i załamać wszelkie możliwe zasady dobrych obyczajów podczas ceremonii pogrzebowej? Okazuje się, że tak! Jedyny warunek – trzeba się nazywać Rafał Brzozowski. Jeden z ulubieńców programów rozrywkowych telewizji Jacka Kurskiego udostępnił na swoim profilu instagramowym fragmenty uroczystości, odbywającej się w kościele. Jego postawa wywołała falę oburzenia wśród fanów wokalisty VOX.

Rafał Brzozowski to jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci z Woronicza. Można wręcz go określić pupilkiem prezesa, ze względu na liczbę programów, jakie prowadził na antenie stacji. Oprócz tego był też reprezentantem naszego kraju podczas konkursu Eurowizji. Wokalista wybrał się na pogrzeb Witolda Paszta i wywołał swoim zachowaniem prawdziwą burzę w sieci. Rodzina zmarłego wystosowała przed ceremonią prośbę dotyczącą postawy w trakcie niej, skierowaną do gości.Urna z prochami zostanie przewieziona na cmentarz na ukochanym motocyklu Taty w kawalkadzie motocyklistów z zamojskich klubów. Smartfony niech zostaną w kieszeniach. Prosimy także o nieskładanie kondolencji na cmentarzu. Przedstawicieli mediów prosimy o niefotografowanie nas i naszych najbliższych w trakcie całej uroczystości“.
Mimo jednoznacznego i jasnego przekazu, wśród uczestników znalazł się jeden niechlubny wyjątek, który nie uszanował woli bliskich i nagrywał ich, stojąc w jednym z pierwszych rzędów kaplicy. Rafał Brzozowski umieścił kilka filmików z mszy, które ciągle są dostępne na jego profilu. Jednak z uwagi na prośbę rodziny nie będziemy ich publikować.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
10
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
6
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agawa
Agawa
1 rok temu

To szuja jak to gwiazda.Gwiazda to ma kulturę,nie chamstwo w genach

Popa
Popa
1 rok temu

Bydlak nic więcej tak jak cała TVP

W.W.
W.W.
1 rok temu

Szmaciarz

Obiektywny
Obiektywny
1 rok temu

Jaki pracodawca, tacy pracownicy, po prostu szmaciarze.

bodekk
bodekk
1 rok temu

TVP i wszystko jasne.