fbpx

Gwiazdor TVP wpadł w szał na komisji sejmowej. Wyzwał na walkę posła opozycji


Subksrybuj nas na Google News

Skandalem zakończyła się wtorkowa sejmowa komisja kultury. W trakcie jej prac doszło do ostrej pyskówki słownej między pupilkiem rządowych mediów Tomaszem Sakiewiczem a posłem opozycji Krzysztofem Mieszkowskim. Ekspert TVP poczuł się urażony wywodem Mieszkowskiego i zaczął mu ubliżać od “chamów”. Jednocześnie pojawiła się propozycja pojedynku. – Jak pan chce sprawdzić, kto jest mężczyzną, to proszę przed sejm – wykrzyczał mu Sakiewicz.

We wtorek sejmowa komisja kultury dyskutowała o aferze, jaka wybuchła na linii prorządowych mediów a TVN. W posiedzeniu brały udział wpływowe osoby powiązane z TVP – m.in. Tomasz Sakiewicz i Samuel Pereira. Ten pierwszy próbował robić z siebie pokrzywdzonego, bo amerykańska stacja wytoczyła mu proces, czując się zniesławiona jego wypowiedziami. Sakiewicz nazywał wcześniej TVN “telewizją Putina”, po reportażu, gdzie ujawniono manipulacje Macierewicza. – Patrzę na tych młodych dziennikarzy i zastanawiam się, co oni mają w głowie, kiedy muszą przyjść do stacji, którą zakładała wojskowa bezpieka. No, może nie mieli gdzie pracować. Ich prawo, ich wybór – ironizował we wtorek.

Chwilę później wywiązała się ostra pyskówka, która zaczęła się od wypowiedzi posła opozycji. – Kogo wy chcecie pouczać? Nie beczcie jak takie beksy, cholera jasna. Bądźcie damami przynajmniej, żebyście mogli sprostać swojemu zadaniu dziennikarskiemu – rzucił Mieszkowski. Jego słowa wywołały furię Sakiewicza. – Przepraszam, czy ten cham może nas przestać obrażać? Ja jestem dziennikarzem i nie przyszedłem tutaj, żeby jakiś niewychowany facet poniżał dziennikarzy. (…) Mam swoją godność i żaden cham, nawet jeżeli nosi mandat poselski, nie będzie obrażał mnie i moich dziennikarzy. Jak pan chce sprawdzić, kto jest mężczyzną, zapraszam przed sejm – wygarnął mu etatowy ekspert TVP.

Opisywane zajście możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dla Sakiewicza odbiła szajba
Dla Sakiewicza odbiła szajba
1 rok temu

TVN24 to telewizja sponsorowana przez amerykanów panie niedouczony Sakiewicz. NIe rób pan z gęby cholewy. Spróbij pan tam skrytykować ludzi zachodu będziesz pan ocenzurowany wykasowany. TVN24 to przykład mediów zachodni całkowicie antydemokratyczny jesli chodzi o wyrażanie poglądów i wolność słowa przez obywateli. To sa moje doświadczenia z tą stacją. Jest bardzo ale to bardzo nietolerancyjna i hermetyczna. Co z was za dziennikarze którzy pieprzą taką bezdury w publicznej telewizji. Szok i wstyd. Co jak co ale takiej szajby po panu sie nie spodziewałem.

europ
europ
1 rok temu

sakiewicz i wtórująca mu kobieta pokazali apogeum chamstwa i prostactwa na ale czego można się spodziewać po pisiorach zasada trzech liter Z kultywowane przez pissesesmanów to ZAWIŚĆ ZAKŁAMANIE ZŁODZIEJSTWO

Sakiewicz pomylił Polskę z dzikim zachodem
Sakiewicz pomylił Polskę z dzikim zachodem
1 rok temu

WOW nie wiedziałem że Sakiewicz to killer z dzikiego zachodu co on ćpał ?