Hołdys: “Zbieranie psich kup nabierze sensu, gdy Naród pogoni pisowskich uzurpatorów i uczyni Polskę wolną.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Znany muzyk Zbigniew Hołdys bardzo często udziela się publicznie w mediach społecznościowych. Jawi się jako komentator polityczny będący w opozycji do “dobrej zmiany”. Postanowił dziś podzielić się z czytelnikami właściwą według niego definicją słowa “patriotyzm“.

“Słowo “patriotyzm”, tak ochoczo szastane przez wielu, że podatki, że hymn, że marsz w rocznicę, że dbanie o trawniki i zbieranie psich kup – to słowo nabierze sensu, kiedy Naród pogoni pisowskich uzurpatorów i uczyni Polskę wolną. Proste?” – napisał Hołdys

Słowa wydają się bardzo trafne. Ludzie władzy, którzy powinni świecić przykładem i pokazywać co to patriotyzm w pełnym tego słowa znaczeniu, uprawiają śmierdzącą propagandę, czym podważają demokratyczny ład, który znamy. Definicja patriotyzmu została wypaczona przez ludzi prawicy i biorąc pod uwagę fakty nie można odnieść innego wrażenia. Popierają oni skrajne środowiska, które z “Bogiem, Honorem, Ojczyzną” mają niewiele wspólnego. Zapominają, że prawdziwy patriota kocha swój kraj, toleruje i szanuje innych – wraz z ich poglądami, a nie rzuca koktajlami mołotowa, prowokując POLSKA policję. Prawdziwy patriota nie mówi, że jest patriotą. On po prostu nim jest, do cholery, albo nie jest, I CO KOMU DO TEGO? Trudno więc dziwić się Hołdysowi, że postanowił użyć takich porównań. Co z tego, że będziemy dbać o to, co na zewnątrz, gdy w środku będziemy co raz większą wydmuszką? Zachód podziwiał naszą “Solidarność”. Oby w przyszłości nie uznał jej za krótki, nieznaczący “wybryk historii”.

Czytaj także: Młody ksiądz obraża kobiety! “Brudna” kobieta to brudna szklanka, z której piło wielu. [VIDEO]

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments