fbpx

Horała absurdalnie tłumaczy horrendalne zarobki prezesów za nic nierobienie. – “za PO ….”


1.4k
Subksrybuj nas na Google News

To najbardziej absurdalne wytłumaczenie. Pis rządzi prawie 5 lat. Czy my mamy również rozliczać PO za to jak PiS rządzi? Mam wrażenie, że te wypowiedzi służą tylko jednemu- cytowaniu w mediach narodowych. Może głupi lud to kupi.

33 tysiące miesięcznie za pilnowanie łąki

Z tłumaczeń Horały z PiS wynika, że spływające co miesiąc sumy na konto prezesa wahają się w graniach 32-33 tys. złotych. Horała przekonywał jednocześnie, że obecne ugrupowanie rządzące zmniejszyło pensje prezesów spółek państwowych.

Najlepsze w tym wszystkim jest tłumaczenie, gdyby rządziło PO, ale panie pośle wy rządzicie.

Taktyka PiS – “Bijemy się w cudze piersi”

Generalnie prezesi CPK zarabiają mniej, niż zarabialiby za rządów Platformy

Może gdyby rządziła PO to były by dwa takie lotniska, jak już mówimy o absurdach. Ale poseł z PiS dale brnie i umniejsza problem –

Pan doskonale zdaje sobie sprawę, że w skali przedsięwzięcia inwestycyjnego, którego nakłady mogą sięgnąć miliardów złotych, nakłady na pensje zarządu wynoszą 0,000… – dodał później.

40 tys miesięcznie za niebudowanie elektrowni atomowej

Politycy PiS zarzucali PO że nie wybudowała elektrowni atomowej a pieniądze cały czas szły na ten cel. Okazało się że PiS robi to samo i przygadał kocioł garnkowi.

Sasin – Postępu budowy nie ma, bo się nie buduje. Jest to na razie proces przygotowań, wyboru koncepcji, dostawcy, również modelu finansowania. Warto tutaj popatrzeć na to, jak ten proces budowy elektrowni jądrowych w innych krajach wygląda. Prace studyjne trwają cały czas – zaznaczył wicepremier.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.4k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments