fbpx

Jakim majątkiem dysponuje Jarosław Kaczyński? Oświadczenie szefa PiS


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W związku z przyjęciem nowego stanowiska, Jarosław Kaczyński musiał wprowadzić korektę oświadczenia majątkowego. To, ile pieniędzy ma prezes PiS jest niewiarygodne!

Kaczyński zadeklarował, że zarabia o 25 tysięcy złotych więcej! Prezes PiS potwierdził, że nadal posiada dom liczący 150 mkw, jednak tym razem nie podał jego wartości. Jarosław Kaczyński stwierdził, że nadal posiada oszczędności w wysokości 104 tys. zł. Wysokość kredytu, który spłaca spadła do 100 tysięcy złotych.

Lipcowe oświadczenie majątkowe prezesa PiS

W połowie 2020 Jarosław Kaczyński złożył oświadczenie majątkowe, z którego wynikało, że zaoszczędził 104 tysiące złotych. Ponadto wskazał dom o powierzchni 150 mkw. Nieruchomość wyceniana jest na 1,5 mln zł. Co ciekawe, z oświadczenia Kaczyńskiego wynikało, że nie jest udziałowcem w żadnej firmie, nie posiada gruntów rolnych, ani nie zakupił niczego ze Skarbu Pastwa. Prezes PiS miał jednak zobowiązania – wynoszący ponad 100 tysięcy złotych kredyt zaciągnięty w SKOKu. W 2019 roku zarobił 200 tysięcy zł. Na tę sumę składała się dieta poselska, pensja, a także emerytura. Emerytura Jarosława Kaczyńskiego wynosiła w przybliżeniu ok. 7 tysięcy złotych na miesiąc.

Koalicjanci Kaczyńskiego nie mają pustego portfela

Oświadczenia majątkowe polityków są z zaciekawieniem śledzone przez społeczeństwo. W oświadczeniu majątkowym Kaczyńskiego brakuje rozbudowanych wpisów, ale na szczęście zostali jeszcze koalicjanci – Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin. Ten pierwszy posiada ok. 59 tysięcy złotych oszczędności. Doliczyć należy do tego 1,8 tys. Euro. Dieta poselka Zbigniewa Ziobro w zeszłym roku wynosiła 30 tysięcy złotych. Lider Solidarnej Polski jest w trakcie budowy domu jednorodzinnego o powierzchni 133 mkw. Wartość nieruchomości oszacowano na 540 tysięcy złotych. Ziobro posiada również grunty rolne, działki leśno-rolne. W 2019 roku zarobił 171 tys. zł! Jarosław Gowin posiada ok. 90 tys. zł oszczędności. Koalicjant PiS jest współwłaścicielem dwóch mieszkań, o łącznej wartości 650 tys. złotych. Z tytułu wykonywanych zawodów, Gowin w 2019 roku zarobił 209 tys. złotych. Tak jak w przypadku lidera Solidarnej Polski, jego dieta poselska wynosiła 30 tysięcy złotych.

Setki tysięcy złotych za niszczenie Polski! Maszynka finansowa Kaczyńskiego.

Kaczyński uciekł w kamizelce kuloodpornej! Strajk Kobiet.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments