fbpx

Kaczyński wyrzuci z rządu wszystkich którzy nie będą chcieli przyjąć szczepionki!


1 comment, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński jest jednym z tych polityków, którego nie sposób zapomnieć przez rzadkie, ale kontrowersyjne wystąpienia o wątpliwej retoryce. Ma on też też wielki wpływ na podejmowane przez rząd decyzje. Objęcie stanowiska wicepremiera było jedynie sformalizowaniem tego wpływu. Niewątpliwie to jedna z najmniej lubianych postaci polskiej polityki. Niestety, w rządzie wszystko dzieje się pod jego dyktando. Ostatnio „szef” postanowił że będzie predysponować polskimi macicami, teraz zapowiedział że wyrzuci z rządu każdego kto się nie zaszczepi.

Kto poleci pierwszy?

Na celowniku jest Janusz Kowalski, obecny wicepremier aktywów państwowych. Polityk w wywiadzie dla Wirtualnej Polski zapewnił, że na tą chwilę nie jest zainteresowany przyjęciem dawki szczepionki. Podkreślił także, że jest to kwestia indywidualna oraz nie namawia nikogo do podjęcia takiej, czy innej decyzji. Zwrócił uwagę na prawa wolnościowe, postępowanie w zgodzie z własnymi przekonaniami, a także na brak moralnego przyzwolenia na ingerencje państwa w tej sferze.

Rozzłościł kolegów z PIS

Wypowiedź polityka nie spodobała się urzędnikom Kancelarii Premiera, ale także przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości. “Rząd szykuje wielką kampanię pro – szczepionkową, a członek tego rządu wychodzi i deklaruje, że nie chce się szczepić. Jaki sygnał płynie z tego do społeczeństwa?” – pyta zirytowany polityk PiS. Jak donosi osoba
z najbliższego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego, wicepremier pozbędzie się z rządu wszystkich, którzy będą podważać słuszność szczepień. Przypomnijmy, że niedawno nastąpiła rzekoma próba odwołania Pana Janusza Kowalskiego, ostatecznie nieudana dzięki interwencji Ziobro. “To plotka, która ma wywołać napięcie w koalicji rządowej” – stwierdził Zbigniew Ziobro.

To już pewne, w Polsce ruszają szczepienia

Decyzją komisji Europejskiej szczepionka firmy Pfizer/BioNTech została dopuszczona do obrotu i już niebawem ma trafić na międzynarodowy rynek. Adam Niedzielski przekazał mediom informację, że pod koniec grudnia w Polsce ruszają szczepienia przeciw Covid-19. Na chwilę obecną mają być one bezpłatne i dobrowolne, ale jak wiadomo sytuacja jest dynamiczna i może ulec zmianie.

Źródło: wiadomości.wp.pl

Departament USA nazwał ich recydywistami, Polski rząd kupił od nich szczepionkę. Pfizer na celowniku!

Duda nie wie, czy będzie się szczepił, bo… nie wie, dlatego pyta ekspertów.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
smutne
smutne
3 miesięcy temu

teatr jednego aktora wspirany wielką grupą klakierow…….