fbpx

Kaczyński wziął 92 tysiące tylko samej emerytury. “Do polityki nie idzie się dla pieniędzy” podkreślał niedawno


2 comments, 14
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński dostał z ZUS 92 tysiące zł w ciągu dwunastu miesięcy, oprócz tego pobiera wynagrodzenie około 8 tysięcy miesięcznie, oraz 2,5 tys diet miesięcznie.

Czasy koronakryzysu nie są dla większości Polaków łaskawe. Rząd publikuje kolejne dobre dane, których przeciętny obywatel nie odczuwa. Pokora i skromność PiS to już dawno przeszłość. Jarosław Kaczyński twierdził że do polityki nnie idzie sie dla pieniędzy.

2881,68 zł najwyższą średnią emeryturą w Polsce. Najniższa emerytura w Polsce to 5 groszy. W najlepszej sytuacji są emeryci z województwa śląskiego, gdzie średnia emerytura to 2881,68 zł. To o blisko 400 zł więcej niż przeciętna emerytura w całym kraju. W województwie mazowieckim, które znalazło się na drugim miejscu średnia emerytura wynosi 2524,18 zł.

Co ciekaw najniższa emerytura jest tam gdzie PiS zyskuje największe poparcie czyli na Podkarpaciu Średnia emerytura w tym województwie to 2158 zł, czyli aż o 700 mniej niż na będącym liderem zestawienia Śląsku.

Czy to jest moralne aby politycy odpowiedzialni za tak niskie emerytury Polek i Polaków byli tak wysoko wynagradzani przez samych siebie? Słyszymy tylko o samych sukcesach ale co z tego ma przeciętny obywatel oprócz podwyżek w sklepach.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 14

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim ale nie Gall
Anonim ale nie Gall
2 lat temu

Czy ktoś wie gdzie i jak długo pracował Kaczyński??

Barabasz
Barabasz
2 lat temu

Kurwa jebana kaczka zlodziej huj mu w dupe