828

Nie ma problemu, przecież ojciec całego narodu już jest, a matkę się znajdzie. Produkcja części dowodów elektronicznych została wstrzymana. Najważniejszy dokument osobisty może zawierać błędy. Nie swoje pieniądze łatwo rozdawać, ale jak przyjdzie coś zrobić pożytecznego to znowu to samo.

Na antenie TVN24 tłumaczył się Karol Manys – rzecznik ministerstwa cyfryzacji. – Aby zapobiec wydaniu dokumentów niezgodnych z zamówieniem, zapadła decyzja o ich unieważnieniu. 

 Natomiast RMF FM. i ustaliło, że 700 tys. dokumentów w specjalnym chipie nie zawiera informacji wymaganych prawem: imion rodziców i nazwiska rodowego. Niestety ustawa o dowodach osobistych wyraźnie wskazuje, że w warstwie elektronicznej dokumentu muszą znajdować się wszystkie informacje widoczne na fizycznym blankiecie. Żeby było śmieszniej nie wszystkie urzędy nie zostały poinformowane o problemie i nic nie wiedzą o żadnych błędach. No cóż miał być tak pięknie a wyszło jak zwykle.

Miało nie być teoretycznie, Dowody z błędem , Minister Ziobro rozdaje medale z błędem, a wybory ? “Besbłendne”

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

828

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów