fbpx

Kowalski zaorany przez Nitrasa! “Janusz, ale to jest zdjęcie”


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Sławomir Nitras postanowił odpowiedzieć na wyrachowany komentarz Janusza Kowalskiego na Twitterze wywołany zdjęciem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na tle szyldu Campus Polska Przyszłości. Ziobrysta wszczął awanturę, o to, że lider PO urządza “jakieś” polityczne eventy, podczas godzin pracy warszawskiego ratusza i w tym czasie powinien zajmować się szeroko pojętym “bałaganem” w stolicy. Sławomir Nitras oszołomiony niesprawiedliwymi i nieprawdziwymi stwierdzeniami posła Janusza, podkreślił, że chodzi tylko o… “zdjęcie” Rafała Trzaskowskiego, które nie zostało zrobione przecież w rzeczywistym czasie.

-Jest godzina 9:40. W tym czasie powinien pan pracować jako prezydent Warszawy i zajmować się np. korkami na ulicach, czy bałaganem w miejskich inwestycjach. A pan zajmuje się PR-em jakiegoś eventu politycznego w Olsztynie. I jak znam życie – finansowanego znowu z niemieckiej kasy – napisał bezczelnie Kowalski.

-Janusz. Ale to jest zdjęcie. To, że ktoś jest na zdjęciu, nie oznacza, że nie jest w tym czasie w pracy. – odpisał krótko i treściwie poseł Nitras.

Gdzie jest szczyt pis-owskiego absurdu?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman Orłowski
Roman Orłowski
1 rok temu

Janusz, jest tylko Januszem – jednym z obrazów ukazujących rządzących dzisiaj Polską.