fbpx

Kolejny cud nad Wisłą. Ktoś uruchomił licznik ścieków wpadających do Wisły na grubo przed awarią wodociągu.


3 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

To nieprawdopodobne. Ktoś na dwa dni przed awarią wodociągu przewidział jej awarię. Szkoda że swoich zdolności nie wykorzystał do przewidzenia epidemii koronawirusa.

Działacze PiS maja niezbadane możliwości przewidywania. Marszałek Witek przyznała że o Katyniu czytała z przedwojennej prasy. Teraz okazuje się że ktoś uruchamia licznik ścieków na dwa dni przed awarią wodociągów.

Przypadek czy nieprawdopodobny zbieg okoliczności

– Chcemy dziś skierować uwagę wszystkich Polaków właśnie na tę awarię, na konsekwencję tej awarii, która ma swoje źródło (…) w braku decyzji Rafała Trzaskowskiego. Wykorzystujemy do tego moment szczególny, jakim jest dzień, w którym miała mieć miejsce inauguracja ruchu Rafała Trzaskowskiego. W związku z tym, dziś, aby ten komunikat o konsekwencjach, o skali dotarł do jak największej liczby Polaków, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową – powiedział w sobotę na konferencji prasowej Błażej Poboży.

Na tej stronie znajduje się specjalny licznik. Ten licznik pokazuje liczbę litrów, która w każdej sekundzie spada do Wisły, litrów ścieków, nieczystości, które wprost trafiają w tej chwili z pominięciem oczyszczalni ścieków Czajka z uwagi na awarię kolektora do Wisły – wyjaśnił. W momencie ogłoszenia swojej inicjatywy na liczniku było już ponad 2 mld litrów.

Do awarii doszło w sobotę 29 sierpnia

Właśnie dowiedziałem się, że doszło do awarii rury przesyłowej do oczyszczalni “Czajka”. Właściwe służby już zostały poinformowane. Na czas awarii uruchomiliśmy ozonowanie. Powołałem sztab kryzysowy – poinformował w sobotę 29 sierpnia prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Strona z licznikiem ścieków http://www.ruchtrzaskowskiego.pl/ została uruchomiona 27 sierpnia i w momencie awarii na liczniku miała już 2 miliardy litrów, jak poinformował Błażej Pobożny

Historia Budowy Czajki

“Historia Czajki jest bardzo długa. Zbudowaliśmy ją według projektu zaakceptowanego za prezydentury Lecha Kaczyńskiego, a środki z Unii Europejskiej też zostały przeznaczone w 2005 roku, czyli wtedy, gdy ja nie byłam prezydentem i nawet nie myślałam o swojej kandydaturze” – powiedziała z kolei w Tok FM Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy w latach 2006-2018. “Główne decyzje, jeśli chodzi o projekt, o starania o pieniądze z UE zostały podjęte de facto za czasów administracji Lecha Kaczyńskiego” – podkreśliła.

Ściek wylał też w TVP INFO

Article

W publicznej telewizji opublikowana zdjęcia z przed sześciu lat sugerujące jakoby żółta woda wypływająca z Wisły była skutkiem awarii wodociągu.

Czytaj również: Podejrzewają sabotaż w “Czajce”. Wodociągi składają zawiadomienie do prokuratury.

Fotografię pokazano w czwartek wieczorem w „Minęła 20” w TVP Info – Bardzo poproszę o zdjęcie, które zilustruje pewien fakt – zapowiedział Adrian Klarenbach, – Chciałbym pana zapytać: czy za coś takiego nie należałoby przyjść i powiedzieć: „Sorry Winnetou, no tak się stało, no nie mogłem, nie dałem rady” – zwrócił się do Grzegorz Napieralskiego. – To jest Wisła. Przed awarią i po awarii Czajki. Tak to wygląda, proszę państwa – podkreślił Klarenbach.

Kolor Wisły sześć lat temu to efekt podniesionego mułu z fali powodziowej

Czytaj również : Nowe fakty w sprawie ułaskawienia pedofila. “Nikt niczego nie sprawdził”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
7
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
10 miesięcy temu

27.08 to data rejestracji domeny ruchtrzaskowskiego.pl, dziwne że ktoś przed ogłoszeniem nowego ruchu rejestruje domenę…

Last edited 10 miesięcy temu by Grzegorz
Grzegorz
Grzegorz
10 miesięcy temu

27.08 to data rejestracji domeny a nie uruchomienia strony ruchtrzaskowskiego.pl, to takie dziwne że ktoś przed ogłoszeniem nowego ruchu rejestruje domenę z jego nazwą?

europ
europ
10 miesięcy temu

pachnie pisowską V kolumną dywersyjną oni dla swoich niecnych czynów poświęcą cały naród i ten licznik też zamontowali żeby zatuszować partacką robotę lecha kaczyńskiego