1 Udostępnienie

Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej kulminacja fali wezbraniowej nad ranem w piątek przeszła przez Toruń, następnie przemieściła się w kierunku Bydgoszczy. Z informacji zebranych przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku wynika, że w piątek wieczorem na całym odcinku ujściowym Wisły stan wody przekroczył poziom ostrzegawczy. Nigdzie nie osiągnął jednak poziomu alarmowego.

Wodomierz w Tczewie w piątek wieczorem wskazał poziom wód Wisły na 755 centymetrów (przy stanie ostrzegawczym 700 cm i alarmowym – 820 cm). Z kolei w Przegalinie odnotowano 672 cm (przy stanie ostrzegawczym 650 cm i alarmowym – 700 cm), zaś w Świbnie – poziom 610 cm (przy stanie ostrzegawczym 600 cm i alarmowym – 680 cm).

W sobotę fala wystąpi w Chełmnie i…czytaj dalej

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów