Magdalena Ogórek odcina się, zostawia swojego męża “w biedzie” z jego kłopotami i straszy sądami. W sieci wrze.


1 comment, 9
Subksrybuj nas na Google News

Jak mało znaczyć może przysięga małżeńska. W dostatku ok ale w biedzie już osobno. Wczoraj późnym po południem nie maż Magdaleny Ogórek postał pięć zarzutów prokuratorskich głownie o wyłudzenia pieniędzy, decyzja Sądu tego samego dnia został aresztowany na trzy miesiące.

Nietypowo najpierw od komentarzy

Tomasz Piątek skomentował – Zatem mówmy: „Magda Ogórek, o której nie należy mówić, że jest żoną Piotra M.”

Ruch Ośmiu Gwiazd – Siema siema, Magda Ogórek na mikrofonie, witam w #StudioPolska. Już dziś opowiem wam o tym, jak 15 pokoleń temu krewny polityka PełO podał rękę Rosjaninowi. Aresztowali mi męża? Nie znam typa! Proszę mnie z nim nie wiązać!

– Magdalena Ogórek to jedna z najbardziej haniebnych postaci w historii polskich mediów. Ale wrzask radości z powodu aresztowania jej męża – do momentu skazania pozostaje niewinny – nie świadczą dobrze o autorach. Choć ona jest samym złem, jego ewentualne przewiny jej nie obciążają – Jacek Harłukowicz , dziennikarz Wyborczej

5 zarzutów prokuratorskich i areszt na trzy miesiące

Piotr M., mąż Magdaleny Ogórek, były rektor szkół wyższych i były poseł SLD został w piątek przesłuchany przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie. Sąd zdecydował o areszcie o trzymiesięcznym areszcie.

– Mąż Magdaleny Ogórek został aresztowany na trzy miesiące. Dużo zarzutów, milionowe wyłudzania – informuje dziennikarz śledczy Szymon Jadczak, TVN24.

Były polityk nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów, lecz jego partnerka Magdalena Ogórek postanowiła odciąć się od swojego męża w wydanym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

“Sprawa nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby” – pisze dziennikarka i zapowiada kroki prawne, jeżeli media będą naruszać prywatność jej córki.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 9

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
29
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luk
luk
5 miesięcy temu

co to jest? artykul? Konradku?