fbpx

Maile Dworczyka cd. Morawiecki “Proszę złożyć im szczodrą ofertę” Propaganda opłacana z publicznych pieniędzy


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Ciąg dalszy afery z ujawnianiem maili ministra Dworczyka. Polsce oficjele dalej nie komentują tej wstydliwej dla nich sytuacji i starają się umniejszać problem wmawiając opinii publicznej, że to mogą być fałszywki.

Cyberprzestępcom udało się pozyskać login i hasło do skrzynki Dworczyka poprzez oszustwo phishingu – infekując pocztę ministra fałszywym oprogramowaniem, które “otworzyło” dostęp do komputera – czytamy w “Rzeczpospolitej”.

Korespondencja adresowana jest od premiera Morawieckiego do Ministra Spraw Zagranicznych, ale wyszła na jaw dlatego, że wśród adresatów dodano prywatny adres mailowy ministra Dworczyka.

Dzisiaj ujawniona korespondencja w serwisie Telegram, dotyczy Polskiego Muzeum w Rapperswil, w zamku nad jeziorem Zuryskim na terenie Szwajcarii. Założone w 1870 jako Muzeum Narodowe Polskie z inicjatywy Agatona Gillera przez hrabiego Władysława Platera w celu zabezpieczenia polskich zabytków historycznych i propagowania spraw polskich. Zgromadzone tam dzieła sztuki pamiątki i militaria, archiwa i księgozbiory, pochodzą z darów legatów emigrantów.

Premier zaniepokoił się losem muzeum w Rapperswil, które ma stracić siedzibę, a co za tym idzie straci na tym reputacja Polski.

Muzeum w przyszłym roku najprawdopodobniej straci swoją historyczna siedzibę. Będzie to odebrane jako porażka dyplomatyczna. – czytamy w korespondencji do premiera Morawieckiego

Premier prosi ofensywę dyplomatyczną, cena nie gra roli

To kolejna korespondencja, która potwierdza wykorzystywanie publicznych pieniędzy do prowadzenia populistycznej propagandy dobrej zmiany.

Proszę złożyć im bardzo Szczodrą ofertę finansową, żebyśmy mogli głośno na świecie krzyczeć co robią z naszą kulturą. – pisze Premier Rzeczpospolitej


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
do sprawdzenia w historii
do sprawdzenia w historii
6 miesięcy temu

religie to największe zło tego świata….