fbpx

Makabra. TVP zapowiedziało koncert muzyka, który nie żyje od wielu lat!


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Organizacja eventu piosenki wojskowej państw NATO przez TVP nie obyła się bez szokującej wpadki. Prowadząca koncert Ida Nowakowska pomyliła poprzedniego lidera zespołu Captain Jack z aktualnym wokalistą. Piosenkarz mający pobyt w amerykańskiej armii, którego wychwalała Nowakowska, nie żyje od 2005 roku. Zastąpiła go osoba bez żadnej militarnej przeszłości, przez znaczną część swojego życia utrzymująca się… ze striptizu.

Franky Gee był wokalistą grupy Captain Jack od połowy lat 90-tych. To właśnie on wprowadził do teledysków militarny styl. Najczęściej można go w nich zobaczyć w spodniach moro i czerwonym berecie, symbolizującym siły powietrznodesantowe. Franky Gee był do tego uprawniony, bo przez kilka lat pełnił służbę w amerykańskim kontyngencie u naszych zachodnich sąsiadów.

Jednak po latach służby w armii, nie oceniał entuzjastycznie czasu w niej spędzonego. Jak sam podkreślał w wywiadach “wspomnienia z tego okresu nie należały do najprzyjemniejszych”. Po porzuceniu służby zajął się wieloma pracami, które go męczyły i finalnie wylądował w zespole muzycznym. Jego twórczość nie zyskała admiracji krytyków, ale Captain Jack odniósł spory sukces komercyjny. Jednak działalność zespołu została brutalnie przerwana w 2005 roku. Wokalista dostał wylewu podczas spaceru z synem, zapadł w śpiączkę, z której się już nie wybudził. Po tym druzgocącym zdarzeniu zespół przez 3 lata nie prowadził żadnej działalności.

Wszystko zmieniło się w 2008 roku, kiedy do akcji wkroczył nowy członek Bruce Lacy. Fizycznie jest on nawet podobny do poprzedniego lidera, jednak nie zbliżył się do niego nawet trochę pod względem popularności. Captain Jack obecnie odcina kupony i bazuje na zainteresowaniu, jakie wypracował w poprzednich dekadach. Bruce Lacy nie ma takiej charyzmy, jak zmarły, pierwotny wokalista. W dodatku nigdy nie był w wojsku. Może poszczycić się za to tym, że przez lata rozbierał się na pokaz w klubach nocnych. Jednak nie przeszkadzało to Idze Nowakowskiej przedstawić go widzom zupełnie inaczej. – Zanim został super gwiazdą był amerykańskim żołnierzem – wychwalała go prowadząca, podając 2 nieprawdziwe informacje w krótkim zdaniu. Lacy nie był żołnierzem, ani tym bardziej “super gwiazdą”. Żadna z płyt z nowym wokalistą nie trafiła na listy przebojów, a najnowsze teledyski kręcą promil wyświetleń, porównując ze starszymi nagraniami.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
13
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pirsen
pirsen
1 rok temu

Tefałpis i wiesz więcej 😀

Nie głosujcie na PIS dla własnego dobra
Nie głosujcie na PIS dla własnego dobra
1 rok temu

Niekompetencja i partactwo PIS bije już wszelkie rekordy idiotyzmu. Było dobrze to trzeba było wszystko spieprzyć bo tak właśnie działa odpowiedzialność po polsku w czasie rządów oszustów, bankierów terrorystów wywrotowców. Niech teraz społeczeństwo zada sobie pytanie czy chce więcej biedy. Bo jeśi PIS wygra a była by to nagroda zamiast kara za zrujnowanie porządku gospodarczo społecznego nie mowiąc o wywracaniu do góry nogami życia Polaków i rosnącycm ubóstwie. Z tego miejsca apeluję o poważną refleksję nad skutkami nierządu PIS przez ostatnie trzy lata. Jeżeli to co się dzieje nie sprawi, że Polacy wyciągną wnioski i postąpią adekwatnie do faktów to… Czytaj więcej »