fbpx

Manifest Marszałka Grodzkiego. TVP ocenzuruje koszulkę z logo WOŚP?


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Marszałek Grodzki wraz ze Stanisławem Karczewskim właśnie dokonali aktu zaszczepienia się na koronawirusa. Senatorowie zostali zaszczepieni w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Obaj zaapelowali do Polaków, by zdecydowali się na szczepienie.

Politycy przekonywali, że szczepionka jest dobrze opracowana, przebadana i bezpieczna. “Szczepionki, które w tej chwili przychodzą do Polski, to jest najlepsza, najszybsza droga do powrotu do normalnego życia i zatrzymania biegu tej strasznej pandemii” – powiedział Grodzki.

Uwagę przyciągnęła jednak koszulka marszałka Tomasza Grodzkiego.

Na znak protestu?

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie chora atmosfera stworzona w naszym kraju. Niestety to Prawo i Sprawiedliwość wiecznie szuka wrogów i manipuluje na skalę nieznaną nawet za komuny. Przykładem manipulacji ludzi “dobrej zmiany”, była ostatnia akcja z zamazanym logiem WOŚP. Podczas wywiadu ze sprzedawczynią sklepu perfidnie zamazano logo, tłumacząc, że nie chodziło o serduszko fundacji, a markę, która pani miała mieć na swojej bluzce. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Marszałek Grodzki postanowił w ten sposób zamanifestować swoje poparcie dla fundacji Jurka Owsiaka. Wielu pyta, czy TVP również znajdzie kolejny argument, by wymazać logo reklamujące WOŚP. Inni odpowiadają, że najprawdopodobniej będą po prostu unikać pokazywania Grodzkiego, na rzecz “gwiazdy PiS” Stanisława Karczewskiego.

A wy jak myślicie? Reagujcie, udostępniajcie, przekazujcie dalej! GAZETA PLUS #WolneMedia

Czytaj także: Franciszek bez ogródek do kardynała: “Wiesz, dlaczego żyjesz? W piekle nie było miejsca”

Czytaj także: Wiceminister Finansów: “Praca w skarbówce to służba, a odebranie urzędnikom nagród w 2021 r. jest ich ofiarą na rzecz społeczeństwa”

Źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments