fbpx

Marek Suski: Morawiecki zdradził. To rząd zdrady narodowej


1 comment, 1 Udostępnienie
Mateusz Morawiecki FOT GRZEGORZ KRZYZEWSKI FOTONEWS NEWSPIX
Subksrybuj nas na Google News

W czerwcu miało dojść do tajnego spotkania polityków PiS – informuje “Fakt” Spotkanie miał zainicjować Marek Suski. W trakcie rozmów miały paść ostre słowa pod adresem premiera Mateusza Morawickiego.

Jak czytamy w informacji “Faktu”, do spotkania miało dojść w wąskim gronie polityków PiS. Dziennik ujawnia, że jego inicjatorem był Marek Suski.

Rozmawiano głównie na temat uzgodnień z Komisją Europejską dotyczących odblokowania pieniędzy z Funduszy Odbudowy i węgla. Informator “Faktu” powiedział, że “politycy, którzy uczestniczyli w nasiadówie, jednoznacznie mieli stwierdzić, że premier godząc się na te ustalenia naruszył suwerenność Polski”.

W rozmowach mieli uczestniczyć także Beata Szydło, Krzysztof Tchórzewski, Tomasz Latos i Marek Ast.

“Rząd zdrady narodowej”

Jeden z biorących udział w spotkaniu miał nawet stwierdzić, że “Morawiecki omotał prezesa Kaczyńskiego”. Jeszcze ostrzejsze słowa miały jednak paść z ust Marka Suskiego. Miał on stwierdzić, że “ten rząd to rząd zdrady narodowej”.

Tu jednak ktoś z sali przypomniał, że w rządzie jest też Jarosław Kaczyński.

Teraz uczestnicy spotkania zaprzeczają, by brali w nim udział. – To jakieś bzdury. To może było spotkanie Platformy Obywatelskiej, a nie nasze – miał powiedzieć Marek Suski na pytania “Faktu”.

Sprawę skomentował także Ryszard Czarnecki. – Wśród europosłów naszej partii nie ma nastrojów antyrządowych – podkreślił.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nie pierwszy i nie ostatni taki rząd
Nie pierwszy i nie ostatni taki rząd
1 rok temu

W PISie niech zadają teraz sobie pytanie po co było słuchać Kaczyńskiego, poświęcać tyle wysiłku, wszczynać konflikty polsko-polskie na próżno, dla jakiejś jego obłąkanej wendetty z Rosją dla chorych ambicji, że Polska stanie się wielka dzięki jaśnie wielmożnemu niedoszłemu Napoleonowi. I po raz kolejny w historii hańba i wstyd ale absolutnie nie jest wina państwa Polskiego jako społeczeństwa które znalazło sobie miejsce wśród narodów świata i to miejsce nie byle jakie ale w pierwszej lidze gdzie rozgrywają się losy świata podczas niezliczonych walk i wielu wojen. Polska to naród bardzo doświadczony przez historię i wielokrotnie oszukiwany tak ze strony zachodu… Czytaj więcej »