fbpx

Mateuszowi M. grożą dwa lata bezwzględnego więzienia. “Będziesz pan siedział” [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Mecenas Giertych poinformował w swoich mediach społecznościowych, że złoży prywatny akt oskarżenia przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i pomocnikom. Chodzi o maile Dworczyka, z których wynika, że szef rządu osobiście koordynował procedurę zniesławienia Giertycha oraz próby usunięcia go z adwokatury. Prawnik informuje, że prezesowi rady ministrów grożą co najmniej dwa lata bezwzględnego więzienia.

“Będziesz pan siedział, panie Morawiecki”

“Splot różnych działań pokazany w mailach Michała Dworczyka wskazuje zorganizowane działanie szeregu osób, które zamierzały mnie zniesławić i doprowadzić do usunięcia z adwokatury. Dopuścił się do tego sprawca kierowniczy – Mateusz Morawiecki, dlatego też w przyszłym tygodniu wpłynie do prokuratury akt oskarżenia przeciwko niemu. Na ławie oskarżonych zasiądą również pan Cieszyński, pan Kotowicz, pan Chłopik – te osoby, które przygotowywały konferencję prasową, która mnie zniesławiła. To będzie prywatny akt oskarżenia. Wyżej wymienionym grożą co najmniej dwa lata więzienia” – rozpoczyna mecenas Roman Giertych.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polski rząd jest bezkarny jak na dzikim zachodzie
Polski rząd jest bezkarny jak na dzikim zachodzie
1 rok temu

Radzę panu Giertychowi oglądać się za siebie ponieważ Morawiecki jest niebezbieczny dla całego państwa Polskiego z co dopiero dla jednego człowieka. kaczyński dobrze o tym wie że Morawiecki to bezwzględny cwaniak dlatego sam boi się go zwolnić co pokazało głosowanie i sprzeciw Kaczyńskiego dymisji premiera. Sondaże jasnoo pokazują że Polacy nie ufają Morawieckiemu ponieważ to człowiek bardzo zakorzeniony w biurokracji i znany bankster z aferami na koncie i słynną wpadką u Sowy kiedy to zachował się nieprzewidywalnie zaskakując wypowiedzią zwłaszcza emerytów i wyborców PIS depcząc godność, cięzką pracę fizyczną i intelektualną wszystkich Polaków. I on chce pouczać Polaków kto jest… Czytaj więcej »