fbpx

Michał Dworczyk dostał prestiżową nagrodę. Nie uwierzycie za co!


screen Skape
Subksrybuj nas na Google News

Patrząc z perspektywy czasu na dane, Polska przeszła pandemię koronawirusa najgorzej w całej Unii Europejskiej. Na skutek wielu nieprzemyślanych i nietrafionych decyzji mieliśmy najwięcej nadmiarowych zgonów spośród wszystkich krajów wspólnoty. Sytuacja wygląda wręcz makabrycznie, gdy porównamy to ze statystykami z poprzednich lat. Mimo to, obóz dobrej zmiany jest hojnie obdarowywany nagrodami za… wyróżniającą postawę w ochronie zdrowia. Wcześniej kilka statuetek dostał Adam Niedzielski, a teraz dołączył do niego Michał Dworczyk.

Michał Dworczyk zapisał się w historii najnowszej jako osoba odpowiedzialna za ujawnienie mechanizmów decyzyjnych rządu. Przedstawiciele najwyższych polskich władz przez wiele miesięcy używali prywatnych skrzynek pocztowych, służących do kontaktu podczas podejmowania kluczowych rozstrzygnięć związanych z naszym krajem. Wszystko skończyło się w momencie, gdy hakerzy włamali się do jednej z nich. Stopniowo ujawniane są kolejne szczegóły poszczególnych spraw, a autentyczność korespondencji potwierdziło wiele osób. Dworczyk nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji, a teraz nawet przyznano mu prestiżową nagrodę – statuetkę Hipokratesa. Dostał ją z rąk przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej za “działania KPRM w pierwszych miesiącach pandemii”.

Wpis o przyznaniu wyróżnienia wywołał prawdziwą furię internautów. Pojawiło się pond nim ponad 1500 komentarzy, z których lwia część nie nadaje się do zacytowania ze względu na poziom wulgarności. Wśród najczęstszych zarzutów stawiane są kwestie nadmiarowych zgonów, respiratorów od handlarza bronią i maseczek bez certyfikatów. To już kolejna nagroda dla reprezentantów obozu rządowego w ostatnich miesiącach. Podobne otrzymywał wcześniej Adam Niedzielski.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wczoraj Gierek dziś Kaczyński
Wczoraj Gierek dziś Kaczyński
2 lat temu

Bardzo dobry artykuł i na czasie. Normalnie zimne ciarki na plecach poczułem. Wstrząs i raptem spontanicznie przyszło olśnienie. Ci ludzie czyli obecny rząd PIS będą kiedyś sądzeni jak komuniści i faszyści, zbrodniarze, kryminaliści i gwałciciele Konstytucji. Te czasy są tragiczne dla państwa Polskiego i społeczeństwa. Tragiczne czasy były również w stanie wojennym PRL i jest to hańba historyczna dla ówczesnego zdradzieckiego rządu Polski. Zobaczycie że to samo z PIS, Kaczyński zostanie ogłoszony jako dyktator a jego rząd jako banda nierozgarniętych skorumpowanych tłumoków, którzy uprawomocnili suwerenne państwo Polskie jako kolonię niewolniczą USA. Wczoraj Gierek dziś Kaczyński wczoraj PZPR dziś PIS.

Seryjni mordercy w rządzie PIS
Seryjni mordercy w rządzie PIS
2 lat temu

W Chinach i Rosji oszustów i złodziei nie nagradzano dlatego bardzo to się spodobało USA. Morawiecki w Chinach stanąłby przed plutonem egzekucyjnym i został rozstrzelany za brudne interesy z kościołem a jego majątek wróciłby do podatników. W Rosji Morawiecki dostałby więzienie i pracę w łagrach tak samo jak oligarchowie którzy okradają Rosję. Chiny i Rosja powiedziały dość skorumpowanym zdrajcom zachodu. To się bardzo nie spodobało USA że korupcja i oligarchia karane jest śmiercią w Chinach i dzięki temu Chiny stały się mocarstwem światowym. Nie patrzono minister nie minister kradłeś zdradzałeś pracowałeś na szkodę własnego państwa kula w łeb. To surowe… Czytaj więcej »

Makika
Makika
2 lat temu

Serio, dostal statuetke Hipokratesa, a nie hipokryty???