Morawiecki do handlarzy: Mamy dla Państwa 180 milionów. “Prosimy o zrozumienie, sytuacja nie jest łatwa”


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Premier Mateusz Morawiecki zorganizował wczoraj konferencję prasową podczas której zapewnił, że nie zostawi bez pomocy handlarzy, którzy dowiedzieli się w ostatniej chwili o zamknięciu cmentarzy w dni świąteczne. “Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które byłby sprzedawane w tych dniach przed cmentarzami. Z funduszu Covid zrefundujemy też koszty samorządów, które prowadzą podobną akcję” – zapowiedział wczoraj premier na Facebooku.

Po południu postanowiono zorganizować konferencję prasową na której przedstawiono szczegóły pomocy dla poszkodowanych w związku z zamknięciem cmentarzy.

Przedsiębiorcy nie zostaną pozostawieni samymi sobie. Pula pomocy będzie wynosiła 180 mln zł, a to tylko początek wsparcia dla tych handlowców i producentów, którzy odnotują spadki sprzedaży przez zamknięcie cmentarzy – poinformowała wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Ewa Semeniuk.

Wiceminister rolnictwa Anita Gembicka zaznaczyła, że w tej chwili resort rolnictwa opracowuje system zgłoszeń i od poniedziałku producenci i sprzedawcy kwiatów będą mogli zgłaszać się do oddziałów terenowych ARiMR oraz KOWR.

źródło: youtube.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 miesiąc temu

morawiecki ty złodzieju i kłamco komu ukradłeś te 180000000 zł. bo nie z twojej kieszeni pewnie z zusu bo tam najlepiej brać bo emeryci dla ciebie to śmieci a tak nawiasem w du…pe sobie wsadz te forsę