fbpx

Niewinny żarcik, czy święto kłamstwa? Adam Mazguła


Subksrybuj nas na Google News

Żartu z kłamstwa już nie świętuję. Nie propaguję zamachu na prawdę.

Pierwszego kwietnia był dniem niewinnego kłamstewka. Odkąd jednak rządzi PiS, a szczególnie Morawiecki, kłamstwo propagandowe stało się bronią codzienną PiS-u w walce z Konstytucją RP i demokracją, z naszą niepodległością, wolnością i sojuszami.

Dokładnie tak, jak u Putina. To już nie jest zabawa, a zorganizowany zamach na prawdę.

Tak prima aprilis, obchodzony w wielu krajach świata dzień żartu stał się u nas świętem symbolem partii okupującej Polskę.

Nie świętuję, nie propaguję zamachu na prawdę!

Jednak wszystkim zwolennikom Zjednoczonej Prawicy, którzy zawodowo uczynili z kłamstwa i oszustwa oręż propagandy partyjnej, składam wyrazy mojej pogardy i smutnego zażenowania.

Ten dzień kłamstwa stał się próbą castingów kandydatów do PiS i wielkim świętem M. Morawieckiego, który posługuje się kłamstwem jak indyjski fakir gwoździami i ogniem. To święto jego rządu specjalistów od manipulacji i propagandy.

Na pierwszej linii świętujących jest szukający prawdy prezes, mała laseczka sejmowa i cała plejada ich zawodowych łgarzy. 1. kwietnia, to święto telewizji Kurskiego i bogatej listy mediów związanych z Kaczyńskim. To oni oraz ich specjaliści aparatu propagandy, wizerunku politycznego, manipulacji propagandowej, …uczynili kłamstwo sposobem na życie i sukcesy zawodowe.

Dzisiaj z okazji święta powinni przyjmować kwiaty tacy naukowcy jak doktor nauk wojskowych od wykorzystania więziennictwa w lotnictwie sił zbrojnych w systemie bezpieczeństwa państwa — Patryk Jaki. Świętować powinno wielu mu podobnych doktorów i profesorów, których prawdziwy wysyp totalny odnotowujemy w ostatnich siedmiu latach.

Pasy mistrzowskie powinni nosić łgarze Ziobry, Sasina, Terleckiego, Szydło…

Święto kłamstwa historycznego reprezentuje bogaty w dotacje i wpływy IPN.

Dzisiaj zamiast wina mszalnego, szampany powinna nalewać znaczna część biskupów i księży katolickich związanych z pedofilią w kościele oraz wizerunkiem biednych apostołów. Osobną klasę mistrzowską tworzą nowi oligarchowie PiS-u, jak D. Obajtek, czy T. Rydzyk.

Długa jest PiS-lista kłamców, oszustów, zawodowych graczy, zwykłych kanalii i fałszywych krzykaczy. Radość z kłamstewka dziś ma wymiar taki, że prawdę nam kradną PiS-owskie pętaki.

Prezes szuka prawdy już miesięcy wiele, na wiecach, konwencjach i nawet w kościele. Jednak nie zabawy cel niewinnie hojny, kłamstwem nas prowadzi do wewnętrznej wojny.

Adam Mazguła


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tales from the Crypt
Tales from the Crypt
2 lat temu

Prima aprilis stało się codziennością pod patronatem PIS ale jest to o tyle smutne święto, że żarty PIS dawno przestały być śmieszne. Obecne święto traci swój blask, on ma nową symbolikę tłumy w maseczkach u których nawet uśmiech stał się cenzurowany. Pozytywny element ludzkich relacji, okazywania radości i szczęścia stał się obiektem dyskryminacji i ataków najwyższych instytucji państwowych. Nie trzeba tu żadnych wyjaśnień i usprawiedliwień. Prima aprilis to tylko kolejny przykład zepsucia przez rząd czegoś co ma w tradycji Polskiej dobre korzenie. W TV pisowskiej propagandy oczywiście celebrowanie zimnego Lecha. Panowie z PISu to nie święto zmarłych coś wam się… Czytaj więcej »