fbpx

Nowa Solidarność musi zaczekać. Trzaskowski “Zajmuję się awarią”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

5 września miał zostać zainaugurowany “długi marsz nowego ruchu”. Nowa Solidarność musi poczekać, bo teraz prezydent zajmuje się awarią rury ściekowej.

Sytuacja w Warszawie powoli przynajmniej się rozjaśnia. Coraz więcej wiemy o tej nieszczęsnej awarii. Prezydent nie unika pytań dziennikarzy, nawet tych pytań z tezą stawianych przez media narodowe. Na ostatniej konferencji Rafał Trzaskowski poinformował że start nowego obywatelskiego ruchu mus zostać przełożony.

Jeżeli chodzi o ruch, to ja w tej chwili się zajmuję tą awarią i do momentu, kiedy nie zostanie zatamowany wypływ ścieków do Wisły, tym się będę zajmował. W związku z tym na pewno ogłoszenie ruchu zostanie opóźnione – przyznał Trzaskowski na poniedziałkowej konferencji prasowej dotyczącej awarii w “Czajce”. 

Krytykowana nazwa “Nowa Solidarność”

Robocza nazwa nowego ruchu “Nowa Solidarność” budzi wiele kontrowersji. Ludzie już się do niej przyzwyczaili, trudno będzie to cofnąć, nawet po słowach krytyki od Władysława Frasyniuka byłego lidera “Solidarności”.

Przestrzegam przed mówieniem, że potrzebna nam jest “Nowa Solidarność”. “Solidarność” jest jedna – mówił w Gdańsku były opozycjonista,

Oczywistym jest również krytyka a wręcz szyderstwo z nowej nazwy przez aktualnego szefa NSZZ Solidarność Piotra Dudy, który już wielokrotnie krytycznie wypowiadał się o nazwie i samym ruchu Trzaskowskiego.

Czytaj także Duda o “Nowej Solidarności”. “Niech się nazwą Nowa Czajka – będą na czasie”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments