1.7k
Co

do niezależności mediów publicznych opłacanych ze składek wszystkich Polaków wypowiedziało się już sporo niezależnych instytucji badawczych. Nie są to opinie pozytywne dla TVP. Zadziwiające jest to, że bez żadnego skrępowania, bez wstydu takie do takiego spotkania dochodzi. To musiała być bardzo ważna sprawa.

Prezes niezależnych mediów nie ukrywa swojego poparcia dla PIS. Dziennikarzom udało się zrobić mu zdjęcia na wieczorze wyborczym PiS, tuż po ogłoszeniu wyników do parlamentu UE

Prezes TVP Jacek Kurski spotkał na sejmowym korytarzu reporterkę TVN24.

– To do Sejmu się przychodzi się, jak się kocha Telewizję Polską? – zapytała dziennikarka.

– Oczywiście, że tak – Odpowiedział Kurski

– To chyba tutaj, tak – zauważyła przytomnie dziennikarka.

– Nie wiem – stwierdził Kurski i zniknął za drzwiami.

Pomimo starań prezesa Kurskiego nie ma on czym się chwalić.

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w październiku br. były „Fakty” emitowane w TVN i TVN24 BiS. Jednak Wiadomości nieco zyskały od poprzedniego badania.

„Fakty” TVN i TVN24 BiS w październiku 2019 roku oglądało średnio 3,11 mln widzów, co zapewniło tym stacjom 22,97 proc. udziału w rynku telewizyjnym

Drugie były „Wiadomości” TVP1 i TVP Info. Widownia tego dziennika zwiększyła się najbardziej w zestawieniu – o 12,98 proc. (346 tys. osób) do 3,01 mln oglądających. Udział „Wiadomości” w rynku wzrósł z 18,38 proc. do 20,86 proc.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów