fbpx

Ogórek dostała po uszach od posła opozycji. Spięcie na antenie TVP


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ogórek to jedna z najbarwniejszych postaci stacji z Woronicza. Jej pozycja w TVP jest mocna, o czym świadczy fakt, że ciągle prowadzi programy, mimo iż jeszcze nie tak dawno była gwiazdą kremlowskiej propagandy. Kandydatka lewicy na prezydenta z 2015 roku słynie z ciętego języka. Nie po drodze jej również z TVN i przedstawicielami opozycji. Ogórek po raz kolejny zaatakowała telewizję z Wiertniczej w niewybrednych słowach. Musiała również wysłuchać kilku krytycznych uwag o kolegach z redakcji.

Magdalena Ogórek słynie z tego, że o politykach “dobrej zmiany” mówi jak o zmarłych – dobrze, albo wcale. Dotyczy to wszystkiego, co powiązane z władzą – słynne były jej ogniste przemówienia w obronie Obajtka i marż Orlenu. Zupełnie inaczej ma się to w przypadku opozycji i mediów, które wyświetlają różnego rodzaju afery rządu. Ogórek robi wszystko, żeby przedstawić ich w jak najgorszym świetle.

Gwiazda TVP czuje się zawsze pokrzywdzona, gdy ktokolwiek krytykuje narrację jej stacji. Zdarza się również, że sama przechodzi do kontrataku i uderza w innych dziennikarzy. – Czy wy jesteście w stanie nie prowadzić takiej kampanii, fejkowej? – zapytała posła Platformy, Michała Jarosa. – Polecam obejrzeć wydanie Wiadomości. Tam jest kilku wybitnych specjalistów od manipulacji: pan Diaz, pan Wąż – zripostował po chwili gość. – Ja polecam, ja polecam… ja bym prosiła, żeby nie obrażać moich kolegów, ponieważ oni pokazują fakty, których w “Faktach” tvn-owskich nie ma – odparła lekko zaskoczona Ogórek.

Chwilę później zaczęła personalnie atakować dziennikarzy TVN, zarzucając im nierzetelność. Pojawiła się też obrona programu “Willa+”, co możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A choćby kłamała klęcząc słuchać bedziecie
A choćby kłamała klęcząc słuchać bedziecie
7 miesięcy temu

Nie rozumiem co robi w polityce Magdalena Ogórek. Urodę i figurę ma modelki i ludzie by ją kochali zamiast nienawidzieć. Po co poswięcać zalety i atuty pracując w mrocznej TVPinfo w której pracują komuniści i propagandyści polityczni. To że ładna nie znaczy że mówi prawdę a wręcz przeciwnie im ładnijsza kłamczyni tym ludzie myślą kroczem zamiast głową.