Owsiak podziękował Trzaskowskiemu za sposób prowadzenia kampanii wyborczej.


6.9k
Subksrybuj nas na Google News

“Nie próbował pan przebrać kontrkandydatów w demony” – tak miedzy innymi dziękował Jerzy Owsiak, Rafałowi Trzaskowskiemu za sposób prowadzenia kampanii. Pogratulował również dobrego wyniku

“To superwynik, Rafale!” – napisał Jerzy Owsiak, szef WOŚP, po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich. We wpisie dziękuje Rafałowi Trzaskowskiemu za sposób, w jaki prowadził kampanię.

Kampania z uśmiechem, bez zaciśniętych dłoni i zębów.

„Szanowny Panie Rafale! Dziękuję, że był Pan z nami podczas tej srogiej i chaotycznej drogi do wyborów. Dzięki za furę uśmiechu i dobrych oraz kulturalnych słów”

„Ja momentami nie wyrabiam i w słowach nie przebieram, dlatego potrafię docenić to, co płynie do moich uszu z politycznej sceny. Tak łatwo przecież nienawidzić i rozsiewać złość i upokorzenie. Dzięki za tyle prób złączenia nas wszystkich Polaków, choć wydaje się to niemożliwe. Dzięki, że w tak krótkiej kampanii wyborczej nie próbował Pan przebrać swoich kontrkandydatów w demony i dzikie stwory, dziękuję, dziękuję że mogłem ja i miliony Polaków zobaczyć pańskich bliskich, z którymi Pan tak jak miliony Polaków, tworzy swoją codzienność dla mnie w normalny i bliski mojemu sercu sposób! Dzięki za dzisiejszy wynik – kupa Narodu Panie Rafale chce budować ten kraj z myślą o sukcesie i szacunku dla nas od innych!” – stwierdził w dalszej części wpisu Owsiak i dodał –

Ja chcę tworzyć Polskę ze wszystkimi – bez względu na orientację polityczną, religijną i seksualną

Każdy ma coś dobrego do zaoferowania i super, że z Pana ust też to usłyszałem, a poprzez głosy na Pana – usłyszałem to też z ust milionów Polaków!

To super wynik Panie Rafale! – zakończył Jerzy Owsiak

Szanowny Panie Rafale! Dziękuję, że był Pan z nami podczas tej srogiej i chaotycznej drogi do wyborów. Dzięki za furę…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Niedziela, 28 czerwca 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6.9k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments