154 Udostępnienia
J

Małgorzata Sadurska zrezygnowała ze współpracy z Dudą ponieważ dostała propozycje pracy w PZU. Składki na ubezpieczenie wzrosły astronomicznie, ale nie ma w tym nic dziwnego jak zobaczymy ile państwowa firma płaci byłym politykom dobrej zmiany.

Zaangażowana się w działalność polityczną związaną z kręgiem skupionym wokół o. Tadeusza Rydzyka i Radia Maryja. Z listy Prawa i Sprawiedliwości w 2004 bez powodzenia kandydowała do Parlamentu Europejskiego. W wyborach parlamentarnych w 2005 została wybrana na posłankę V kadencji w okręgu lubelskim.  W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskała mandat poselski. W 2014 ponownie bezskutecznie startowała w wyborach do PE.

W 2015r Andrzej Duda powołał ją na stanowisko szefa Kancelarii Prezydenta RP. W czerwcu 2017 złożyła rezygnację i przeszła do PZU.

Czy rzeczywiście w państwowych spółkach powinno się zarabiać po 65 tys miesięcznie ?

Już wiemy komu płacimy w naszych składkach za ubezpieczenie.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

154 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
9
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów