Patryk Jaki jednak musi przeprosić Tuska, zawarł ugodę. “Żart” mu się nie udał, albo coś nie tak z jego poczuciem humoru.


1 comment, 5.7k
Subksrybuj nas na Google News

Miało być zabawnie, wyszło skandalicznie. Granica między żartem a brakiem przyzwoitości bywa bardzo cienka. Po prawie dwóch latach od zdarzenia Patryk Jaki przyjął warunki mec. Barbary Giertych.

Patryk Jaki ma dość specyficzne poczucie humoru. Niestety nie wszyscy uważają jego dowcipy za dobry żart.

Post zniknął z Facebooka, ale doświadczeni dziennikarze zawsze wiedzą co może się stać i nie pozwolą aby coś w internecie zniknęło.  dziennikarz “Dziennika Gazeta Prawna” Patryk Słowik. “Patryk Jaki wykorzystuje zdjęcie z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka do heheszek. Podłość przekraczająca wszelkie granice. A jak niewiedza – powinno się to skończyć solidnymi przeprosinami i zapłatą na zbożny cel” – napisał na Twitterze.

Roman Giertych poinformował że, Patryk Jaki przeprosi Donalda Tuska za użycie jego zdjęcia z pogrzebu śp. Sebastiana Karpiniuka jako ilustracji swoich złośliwości wobec PDT. Publikacja przeprosin nastąpi w ciągu 14 dni. Dziś przed sądem Barbara Giertych zawarła w imieniu PDT ugodę w tej sprawie.

Sebastian Karpiniuk zginął 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie pod Smoleńskiem. Miał 38 lat. Był posłem PO, szefem jej zachodniopomorskich struktur. Pochowany został na Cmentarzu Komunalnym w Kołobrzegu, w rodzinnym grobie.

To z powodu tego zdjęcia, które zostało użyte do ironicznego, jak mniemano, zobrazowania sympatii polityków Platformy Obywatelskiej. Miało być zabawnie, a wyszło tragicznie. Zdjęcie bowiem pochodzi z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

Przeprosiny w stylu Jakiego, przeproszę jak wy przeprosicie.

Zaraz po publikacji tego zdjęcia Patryk Jaki przepraszał , nie przepraszając. Post wisiał tylko kilka minut, to nie on go wstawił

Dodał, że osoba, która jest odpowiedzialna za opublikowanie zdjęcia, tłumaczyła mu, że nie znała jego pochodzenia. “Jednak i tak wiem, że moja odp. Przeprosiłem i usunąłem po paru minutach” – podkreślił.

Ja przeprosiłem, choć podpis jak byk, że nie ja pisałem. Chamstwo? Kiedy przeprosiny dla żony +pijanego generała+ ? A za pomylone ciała w trumnach? Za krzyż z puszek Waszych zwolenników? Przeprosi Pan tak jak ja? Czy dalej chce Pan burzyć pomniki po zmarłych?” – pisał na Twitterze Jaki.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yendrek
Yendrek
4 miesięcy temu

Jak zwykle byleJaki….