fbpx

Paulina Młynarska odpowiada Kindze Dudzie “Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć”


1 comment, 2.7k Udostępnienia

Wczorajsze wystąpienie córki prezydenta Kingi Dudy, która powiedziała coś zupełnie innego czego słuchaliśmy w czasie kampanii prowadzonej przez jej ojca wywołało lawinę krytycznych komentarzy.

Andrzej Duda o osobach LGBT

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją

Próbuje się nam, proszę Państwa, wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia

“Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści”

W kontekście słów wypowiedzianych przez prezydenta Dudę wypowiedź jego córki brzmi jak żart, oznacza zupełnie inne poglądy. Nie słyszeliśmy ich w czasie kampanii, a dopiero po jej zakończeniu. Córka prezydenta do tej pory siedziała cicho. Po ogłoszeniu exit polla w niedzielę wieczorem była jedną z osób, która weszła na mównicę i zabrała głos (podobnie jak Pierwsza Dama, która w końcu przemówiła).

– Apeluję do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, którego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści. Szanujmy się – mówiła wczoraj na powyborczym wystąpieniu Kinga Duda.

Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. – powiedziała Kinga Duda.

Wystąpienie córki kandydata PiS ostro skrytykowała m.in. Paulina Młynarska.

Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć.

Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy, za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę, boją się o siebie i bliskich każego dnia, bo kochają w „niewałaściwy” sposób. Może któraś z koleżanek, któryś z kumpli, podeśle Ci tę wiadomość od „starszej siostry”. Może media, w przerwie od omawiania Twojej kreacji i niewątpliwej urody, zechcą puścić to dalej. Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. – skomentowała dziennikarka

https://www.facebook.com/MlynarskaPauli/posts/2910141972541076

Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości. Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: „mamuś chce mi się wymiotować z nerwów”. Moi przyjaciele geje: „Lola, nie mam już siły tu żyć”.

“to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm“.

Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kamapanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru. Dziękuję za uwagę. Czekam na wyniki z komisji. PM


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2.7k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tedy
tedy
2 lat temu

Dlaczego nie da się polubić? Cenzura?