fbpx

Piotr Gąsowski szokuje: “Chcę być gejem! (…) Co oni z siebie wyrzygali?”


Subksrybuj nas na Google News

Znany i lubiany Piotr Gąsowski potępił działania Kai Godek i obozu Prawa i Sprawiedliwości w związku z projektem ustawy “Stop LGBT”. Prezenter pokusił się także o odważne wyznanie.

Kaja Godek zapowiedziała w czwartek w sejmie, że wyeliminuje “propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej”. Z kolei Krzysztof Kasprzak przekonywał, że ruch LGBT jest totalitarny i porównał go do NSDAP.

Piotr Gąsowski postanowił zareagować w piątkowym wpisie na Instagramie.

Piotr Gąsowski

Na wstępie swojego posta podkreślił, że to, co usłyszał, napawa go przerażeniem, złością i wielkim smutkiem.

“To, co ‘wyrzygał’ z siebie niejaki pan Kasprzak w porozumieniu z panią Godek… nie powinno mieć w ogóle miejsca… słowa pogardy, segregacji, stygmatyzacji, poniżenia, upokorzenia środowiska LGBT, sugerowanie ‘nazistowskiej’ i ‘hitlerowskiej’ konotacji z homoseksualizmem jest nie tylko krzywdzące, nieprawdziwe, ale przede wszystkim podłe!” – czytamy.

“Na znak protestu przeciwko tym obrzydliwym przemówieniom, mimo iż jestem osobnikiem heteroseksualnym, w akcie solidarności przeciw tej nieludzkiej i niepojętej homofobii, oświadczam… chcę być gejem!!!” – napisał. “Co niektórzy mogą nazywać mnie pederastą, zboczeńcem, pedałem i Bóg wie kim jeszcze, ale nie zmieni to mojego zdania! I to jest mój …COMING OUT!!!” – dodał.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments